Сервіс трансляції ігор OnLive закривається

unnamed

Представники сервісу транслювання ігор OnLive повідомили про те, що з 30 квітня 2015 року усі сервери компанії перестануть працювати. З 1 квітня сервіс, що забезпечував можливість транслювання ігор на різні пристрої, припиняє свою діяльність.

Відсьогодні OnLive припиняє приймати будь-які оплати продовження підписки, а гравці, що протягом останніх двох тижнів заплатили за неї, отримають гроші назад. До офіційного закриття компанії у користувачів сервісу є можливість безкоштовно зіграти в усі ігри у бібліотеці.

Відомо, що понад 140 ігрових патентів OnLive були придбані компанією Sony. При цьому обидві сторони відмовились розповісти подробиці угоди.

Нагадуємо, що свою роботу сервіс почав у 2010 році. У 2011-му була випущена мікроконсоль OnLive MicroConsole, яка продавалась разом із фірмовим ґеймпадом. Компанія переживала багато проблем, які пов’язані з фінансовими труднощими. Тож у 2012 році довелося змінити керівництво. І от, у березні 2014-го сервіс був офіційно перезапущений. Тоді у нього додали багато нових можливостей, а також запезпечили підтримку Steam. Проте, як бачимо, це не допомогло.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Гришко

  Кур*а! Я й не знав що він Стім підтримує!(((( Що за лажа!!!!

 • Роман Гузь

  Дуже прикро якщо чесно, а я тільки тільки захотів ним користуватися. Комп вже не новий. Сподіватимусь що сервіз знов подолає кризу.
  P/SБуду дуже радий радий якщо хтось підскаже альтернативу!

  • OnLive дійсно шкода, є щось подібне – playkey.net
   п.с.
   але за “хмарними” технологіями майбутнє!
   Cloud-ґеймінг вже скоро стане надзвичайно популярним і затребуваним!
   вже зараз Google Cloud пропонує безліч інструментів для роботи, дозвілля і розробки ігор, думаю з настанням ери ChromeOS, буде просто необхідний потужний ігровий “хмарний” ресурс.
   + Valve будуть теж на передовій ігрових технологій,
   адже основні (і дуже вагомі) переваги Cloud Gaming для видавців:
   1) кросплатформність (грати можна практично на всьому, що підключається до швидкого інтернету)
   2) відсутність піратства (доступ лише за абонентською передплатою +вартість гри)

 • sixshooter

  Сервіс шкода, але це було очікувано, скажемо так. Ну і бібліотека іграшок на ньому була ну зовсім вторякова, ааа тайтлів небагато, купа старих іграшок третього сорту.

 • Malaggos Godeghym

  Шкода що сервіс закрився( За хмарами дійсно майбутнє…