SLENDER – Online — безкоштовна українська гра

atUO2RATISo

Інді-команда Redict Studio у об’єднанні з CGD Studio з Краматорська повідомила, що зараз працює над мобільною грою з робочою назвою Project: SLENDER – Online.

Як можна зрозуміти з назви — гра про Слендера, головною особливістю якої є: мультиплеєр, де можна грати за самого слендера :), приваблива графіка, кастомізація гравця — невеличкий магазин з одежею, де купувати можна буде тільки за внутрішню валюту, ніякого донату (поки що реалізовані тільки маски, серед яких є одна з українським прапором), чат, створення серверів (персональних кімнат), досягнення, таблиці лідерів, декілька мап, кількість котрих збільшуватиметься з оновленнями.

Ігроладно — нічого складного. Гравці, котрі грають за людей, мусять зібрати 8 листків, а гравцю-слендеру треба цьому завадити. Переможець отримує винагороду.

Точна дата виходу не повідомляється, але відомо, що SLENDER – Online поширюватиметься абсолютно безкоштовно через ґуґлівський Playmarket. А запустити гру можна буде на планшетах і смартфонах середньої потужності. І ось кілька знятків з гри:

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • А чому мод?

  • jaguar_arx

   ну мабуть тому що використовуватись будуть для самого геймплею відкриті сирці коду Slernder man. а розробники лише тільки створять онлайн-мультиплеєр , щоб було веселіше грати

   • Назарій Тимків

    Це судження трішечки не вірне :) Я один із представників проекту і тому можу стверджувати, що Project: SLENDER – Online – це самостійна гра, котра ніяк не зв’язана ні з якими іншими проектами, окрім оффлайн версії гри – Project: SLENDER. Сподіваюсь редактори помітять моє повідомлення і відредагують новину :)

    Бажаю висловити велику подяку Олексі Мельнику та playua.net за гарну статтю та підтримку!