Свіже оновлення Windows 10 матиме багато цікавого для ґеймерів

Під час Windows 10 Event, що відбувається просто зараз, компанія Microsoft анонсувала величезне безкоштовне оновлення своєї останньої операційки — Windows 10 Creators Update. Його вихід відбудеться на початку 2017 року.

rsz_2ssp116

Microsoft зазначила основні напрямки своєї діяльності, яких торкнеться оновлення:

 • доповнена та віртуальна реальність;
 • покращення ігрового досвіду, зокрема підтримка 4K і трансляцій наживо на рівні ОС;
 • соціальна зручність, що забезпечить збір усіх вашіх контактів ув одному місці.

Для організації трансляцій Microsoft додасть у Windows 10 застосунок Beam, який також підтримуватиме Xbox One. Beam забезпечує підтримку традиційної для стрімінгових сервісів функціональності, зокрема чат із глядачами, але якщо цей сервіс дозволить менше навантажувати систему, то Microsoft має певні шанси на монополію в цій галузі, тож Twitch мусить тримати порох сухим.

Також гравці отримають можливість влаштовувати власні турніри за допомогою Arena, що стане складовою частиною Xbox Live і буде доступна через застосунок Xbox.

Щодо віртуальної та доповненої реальності, Microsoft, схоже, готує чимало вражаючих можливостей на кшталт тих, що надає HoloTour, зокрема тривимірну версію Paint, 3D-функціональність PowerPoint і застосунок для 3D-сканування обʼєктів за допомогою камери телефона. «Залізну» допомогу «Корпорації зла» забезпечать HP, Dell, Lenovo, Asus і Acer, які наповнять ринок шоломами вартістю близько $300, які, на відміну від святої трійці PlayStation VR, HTC Vive і Oculus Rift, не потребуватимуть окремих сенсорів руху.

rsz_1ssp199

Windows 10 Event ще триває, і невідомо, чи є у Microsoft ще козирі в рукаві. Переглянути трансляцію можна тут.

Читайте також

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

PlayNews #285 — Project Scorpio, Bulletstorm: FCE

Характеристики Project Scorpio і інші деталі

Ігровий режим у Windows 10 офіційно підтверджено

Перші оцінки Dead Rising 4

PlayNews #265 — Microsoft, No Man’s Sky…

Оприлюднено системні вимоги Forza Horizon 3 (+ нове відео)

PlayNews #252 — Quake Champions, Batman…

 • Van’a Koval

  Так це взагалі крутяк)) Особисто я дуже задоволений ігровою консоллю ві 10тці. Чудово пише відео, зручна в користуванні і майже не грузить систему, А з оновленням ще і покращать))

 • Михайло

  Ну подивимось.

 • Дмитро

  на скільки знаю багато стрімерів вже на 10-ці, і якщо твіч тими ж темпами буде “гівнішати і гівнішати” то для них буде корисним новий стрімерський сервіс

Популярне