Святковий аукціон у Steam

Очевидно, зимовий розпродаж у Steam таки почнеться 18 грудня, а до того буде працювати Святковий аукціон. На цьому аукціоні розіграють 200 тисяч одиниць товару. Кожні 45 хвилин будуть виставляти на торги нові лоти, а кількість ігор досягне майже 2000. Також можна буде придбати спеціальні штуковини для свого святкового профілю (2014 Holiday Profile). Торги будуть проходити приблизно так: ви виставляєте свою максимальну ставку на лот, який вас зацікавив, а система автоматично „підтягує” вашу пропозицію, якщо її перебили до вказаного вами найбільшого значення, яке ви готові запропонувати за лот. Якщо ваша ставка виграла торги на аукціоні, то гра чи щось інше з’явиться у вашому інвентарі у вигляді дарунка, а різниця між вашою максимальною ставкою та реальною повернеться вам.

Валютою в цих торгах будуть такі собі кристали, які ви зможете отримати при переробці речей з інвентаря за допомогою спеціальної кнопочки. Ці кристали можна також використати для створення бустерів (упаковок із картками). А по завершенню акції кристали залишаться для продовження створення бустерів.

Для пояснення цього всього, турботливі люди з Valve і комікс намалювали:

comic_content_UA

Також Ґейбові ельфи обіцяють значок „Святкового аукціону 2014”. 1 рівень значка ви отримаєте за створення кристалу, 2 — коли зробите ставку, а 3 і останній — вигравши торги на аукціоні, тобто всього 200 тисяч людей отримають його.

Щоправда Valve вже зіткнулася із проблемами, а тому закрила Святковий аукціон. Очевидно недобросовісні користувачі скористалися баґом у системі та зайнялися дуплікацією кристалів (от скоти)… Таким чином сотні тисяч, а може й мільйони кристалів розповзлися по спільноті Steam, їх продавали, обмінювали, використовували для створення бустерів, робили ставки. Масштаби катастрофічні, оскільки залучені реальні гроші користувачів. На зараз Valve забрали всі кристали та створені з їхньою допомогою бустери, але чи буде повернуто гроші людям, які їх придбали та картки, які використали для бустерів — не ясно.

Оновлення: усі проблеми з аукціоном Valve звалили на нещасне єті… Але обіцяють повернути всі кристали, які були виготовлені користувачами, а також відшкодувати кошти, які ті витратили на покупку кристалів. Аукціон перезапустять, а всі ставки скасують. А всі транзакції, що були проведені за участю кристалів перевірять індивідуально.

P. S. І… вже можна скласти Святковий значок 2014. Отримуйте картки за кожні $10? витрачені під час зимового розпродажу, або виготовляючи інші значки.

123123123123123

Читайте також

STS UA — звіт за 2017

Оголошено переможців голосування «Нагороди Steam 2017»

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Нова гра у всесвіті Portal вийде вже цього місяця

Bridge Constructor Portal Main

Valve припиняє підтримку Bitcoin у Steam

Bicoin

І все ж таки гривня щось змінила в Steam

Steam, Гривня

Гривня є! І що змінилося?

Steam, Гривня

PlayNews #308 — Гривні в Steam!

Steam, Гривня
 • Truep

  Ринок карток рухнув через ці кристали. Бустери пробили дно у 6-10 центів. Скоріш за все, це лише провина Valve.

  • Taras Fostiak

   а от ціна карток переважно не змінилася.
   вигідно ж!

  • Interzeroid

   А бустери до яких ігор, якщо не секрет?

   • Taras Fostiak

    Ну, в мене старі ринкові операції були на TF2, CSGO, Gary’sMod, DinoHord, Warlock, Killing Floor, L4D2 все сьогодні вночі по 10 центів закупило.

  • Taras Fostiak

   вже ні. 15 центів мінімум

  • Truep

   Можна подивитись динаміку цін будь-якого бустера щоб зрозуміти, що відбулось цієї ночі. На бустери Postal 2 ціна опустилась за 0,06, наприклад. Звичайно, Valve зупинили цей аукціон після такого.

   Або подивіться на динаміку цін смайлика :DOOR:

   • Taras Fostiak

    ну, тут виграш таких, як ото я. які ставили запит на бустери за низькою ціною.

    • Truep

     Ага. Прокинувся і 5$ зникли з гаманця. 15 бустерів + десятки карток. Замовлення з літа спрацювали. А тоді здавалось наївним ставити замовлення по 6-10 центів за бустер.

 • Zmef

  Хтось помічав що ігри у Steam для Росії значно дешевші ніж для країн СНГ(CIS)? Що за несправедливість…

  https://steamdb.info/app/209650/

  • Interzeroid

   Так, є така штука.

  • Taras Fostiak

   Політика цін. В Японії ігри дорожчі, ніж в ЗДА (США) і Канаді. В Европі — трішки дешевші. А в Британії можуть бути дорожчими, ніж у ЗДА, але в Японії найдорожчі.

   • Думаю, доречніше ЗКА або ЗМА. Штат — не держава, а край, або місто. А в сучасному контексті — це просто область, регіон. ЗОА або ЗРА.

    • Taras Fostiak

     Ну, це історична назва, яку використовували 100 років тому. Штат є адміністративною одиницею більш значущою, ніж область. Через устрій і функціювання, як окрема “держава” у федерації. Плюс, слово запозичене з німецької: Staat — держава, край

 • Interzeroid

  Ха-ха. Смайли значно піднялися в ціні.

 • Markijan Keryk

  Народ, що вигіідніше в геми пертворювати?

  • Interzeroid

   Смайли та тло для акаунта.
   Правда, їх вже добряче розкупили.

  • Taras Fostiak

   Продукцію Valve. Більше кристалів дає. Але толку не бачу того робити.

Популярне