Ubisoft заперечує пріоритетність консольної The Division

4 лютого в мережі з’явилися чутки про навмисне стримування можливостей графічної складової ПК-версії The Division, аби власники консолей не почувалися нікчемами. Епіцентром землетрусу, який сколихнув світову ігрову спільноту, став YouTube-канал Team Epiphany. Під час ігроладного відео ведучі спитали у одного з розробників The Division, чи зіткнулася команда з якимись обмеженнями під час розробки, і поцікавилися, чи не створить різниця між платформами перешкод при подальшому розвитку гри. На це невідомий розробник відповів:

Це, безперечно, вплине. Але одна гарна річ є в тому, що ми завжди вважали ПК особливою платформою. Я працював над проектами, які отримували ПК-версію після виходу консольної шляхом портування, що призводило до природних обмежень, але тут ми маємо окремий ПК-білд, тож сильного відставання не буде. Ми повинні тримати його на рівні консолей, бо дозволити йому всіх обігнати — це дещо нечесно.

Lj7YCoI5R6uN

Ґеймерська спільнота виявилась на диво злопам’ятною і сама не вгамувалася, тому сьогодні Ubisoft довелося оприлюднити відповідне спростування. У ньому компанія заявила, що розробника неправильно зрозуміли, а його слова, які відразу підхопили жадібні до трафіку ігрові видання, було вирвано з контексту.

Від початку розробки ПК-версія The Division розроблялася з нуля, і ми певні, що гравці насолодяться грою та запропонованими можливостями ПК-версії. Відгуки, отримані від гравців під час бета-тестування, зміцнюють наші сподівання.

З одного боку, що ще могла написати така велика компанія, аби не втратити репутацію? З іншого — заяви про навмисне стримування можливостей та зміст оригінального коментаря — дещо різні речі.

Читайте також

PlayNews #301 — The Division, Middle-earth: Shadow of War…

The Division

Чого очікувати від The Crew 2?

Ubisoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАВЕРШЕНО

Перші тизери Far Cry 5

Чутки про нову Assassin’s Creed: Origins

Vivendi планує захопити контроль над Ubisoft до кінця року

Мультистрім Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands | ЗАПИС

Огляд Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

 • Yuriy Burda

  >>насолодяться грою та запропонованими можливостями ПК-версії
  Тобто, чітами?

  • Чому? Не розумію.

   • Yuriy Burda

    В беті на ПК чітерів вже повно. Таке враження що розробка орієнтувалася на консолі, де модифікація клієнта поки що неможлива і чітерство стає дуже складною задачею.
    А на ПК-версії ніякого анти-чіта немає, сервер довіряє клієнту, а клієнт модифікують.
    І це в грі де є PvP.

    Лишається сподіватися що вони античіт не світять до релізу, а зараз просто збирають інформацію про способи обману гри.

    • Наскільки мені відомо, саме так воно й було, під час закритої бети розробники навмисно не вмикали анти-чіт, аби визначити, яким саме чином будуть робитися спроби чітів. По-моєму, я це чув у відео від TotalBiscuit.

     • Yuriy Burda

      Ну, сподіваймося на це.
      Бо приклад GTA Online показав що на ПК для мережевого режиму античіт просто обов’язково має бути.

     • Це правда. Ще є приклад NBA 2K15. Там теж усе сумно, коли граєш онлайн. Сподіваймося, розробники знають, що вони роблять. Швидше за все, наші хвилювання безпідставні.

Популярне