Всюдисуща World of Tanks суне на Xbox One

Компанія Wargaming анонсувала свої плани щодо створення спеціальної версії World of Tanks для новітнього покоління консолей Microsoft. Проект, вихід якого відбудеться вже цього року, обіцяє потішити якісно новим рівнем деталізації, видовищною графікою і розширеними можливостями.

Артем Сафронов, продюсер компанії Wargaming, сказав:

Лише за рік World of Tanks завоював любов більше 5 000 000 користувачів Xbox 360. Версія для Xbox One буде максимально повно використовувати можливості та сервіси консолі нового покоління. Зараз зусилля команди зосереджені на оптимізації графічної складової гри, а також розробці і налагодженню додаткового функціоналу.

Шанувальники консольних танкових баталій на Xbox 360 і Xbox One битимуться плечем до плеча в рамках одного ігрового сервера і отримувати однакові оновлення. Крім того, завдяки єдиному для двох проектів аккаунту Xbox Live вся техніка, ресурси і бойові нагороди будуть доступні з будь консолі в будь-який час.

Власники Xbox One зможуть записувати короткі відеоролики прямо в грі і відкриють для себе ігрові можливості, що надають швидкий доступ по всій поточної інформації про проект, включаючи таблиці лідерів, досягнення і т. д.

Гра буде доступна безкоштовно через сервіс Xbox Live для всіх передплатників Xbox Live Gold. Власники облікових записів Xbox Live зможуть зіграти в 7-денну пробну версію.

Читайте також

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

Microsoft у виконанні PlayUA (E3 2017) | ЗАПИС

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

PlayNews #285 — Project Scorpio, Bulletstorm: FCE

Характеристики Project Scorpio і інші деталі

World of Tanks зустрічає новорічні свята на всіх платформах

Перші оцінки Dead Rising 4

  • Interzeroid

    “якісно новим рівнем деталізації, видовищною графікою і розширеними можливостями.”
    Я так підозрюю, War Thunder на PS4 цьому лише усміхнеться.

  • А як там успіхи WoT на PS4?

Популярне