Всюдисуща World of Tanks суне на Xbox One

Компанія Wargaming анонсувала свої плани щодо створення спеціальної версії World of Tanks для новітнього покоління консолей Microsoft. Проект, вихід якого відбудеться вже цього року, обіцяє потішити якісно новим рівнем деталізації, видовищною графікою і розширеними можливостями.

Артем Сафронов, продюсер компанії Wargaming, сказав:

Лише за рік World of Tanks завоював любов більше 5 000 000 користувачів Xbox 360. Версія для Xbox One буде максимально повно використовувати можливості та сервіси консолі нового покоління. Зараз зусилля команди зосереджені на оптимізації графічної складової гри, а також розробці і налагодженню додаткового функціоналу.

Шанувальники консольних танкових баталій на Xbox 360 і Xbox One битимуться плечем до плеча в рамках одного ігрового сервера і отримувати однакові оновлення. Крім того, завдяки єдиному для двох проектів аккаунту Xbox Live вся техніка, ресурси і бойові нагороди будуть доступні з будь консолі в будь-який час.

Власники Xbox One зможуть записувати короткі відеоролики прямо в грі і відкриють для себе ігрові можливості, що надають швидкий доступ по всій поточної інформації про проект, включаючи таблиці лідерів, досягнення і т. д.

Гра буде доступна безкоштовно через сервіс Xbox Live для всіх передплатників Xbox Live Gold. Власники облікових записів Xbox Live зможуть зіграти в 7-денну пробну версію.

Читайте також

Легендарні американські бомбардувальники стають на крило у World of Warplanes

World of Warplanes

Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Pagan Online

Підсумки жовтня: RDR 2, Fallout 76, ACO і знецінення

Red Dead Redemption 2

Microsoft представила концепт універсальних контролерів для смартфонів

Microsoft

Бліц-огляд геловінського івенту в World of Tanks

World of Tanks: Темний фронт

Штучний інтелект веде сили зла на World of Tanks

World of Tanks

Сите життя Obsidian — PlayNews #344

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Wargaming Mobile Gods & Glory — Інтерв’ю з Артемом Пермяковим

Wargaming Mobile Gods & Glory — Інтерв'ю з Артемом Пермяковим

Популярне