Анонсовано перше доповнення до «Козаків 3» — «Дні величі»

Учора GSC Game World повідомила про вихід першого доповнення до «Козаків 3» під назвою «Дні величі» 8 грудня цього року.

47b316de9e55007d1efea8c45f2af9943b162e77

«Дні величі» доповнюють гру польською кампанією, що охопить найбільш захоплюючі події польської історії XVII сторіччя: від геніального бою при Клушино до Віденської битви. Доповнення також міститиме пʼять нових місій, що пронесуть вас Європою та дозволять примірити на себе роль генерала в ключових історичних військових подіях ⅩⅤⅡ–ⅩⅤⅢ ст.

Окрім цього, DLC збагатить гру новими юнітами та двома країнами: зустрічайте могутню Данію та войовничі Нідерланди!

Власники Deluxe-видання зможуть завантажити доповнення 8 грудня, а власники стандартної версії отримають нові нації та нових юнітів 15 грудня безкоштовно.

Наразі в крамниці цифрової дистрибуції Steam гру можна придбати з 10-відсотковою знижкою, тобто за близько 11 доларів. Придбати сезонну перепустку під назвою Deluxe Editon можна за майже 7 доларів, що на 20 відсотків дешевше за звичайну ціну. Знижки діють у рамках осіннього розпродажу Steam. Порівнянні знижки також можна побачити в крамниці GOG.Com, в каталозі якої гра нещодавно зʼявилась.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ювілей “Козаків”: легендарному творінню GSC Game World — 20 років!

Розігруємо ключі Cossacks 1-3 та American Conquest

GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»

Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

Підтримка «Козаків 3» триває: Майстерня Steam, GNU/Linux і macOS

GSC анонсувала друге доповнення до «Козаків 3» — «Сходження до слави»

Путівник україномовними іграми Steam

Обираємо розчарування року | PUGA 2016