Автори Chernobylite презентували план випуску доповнень

Chernobylite (наш огляд) вийшла на ПК ще наприкінці липня. З тих пір розробники з ігротворчої студії The Farm 51 активно підтримували проект, випускаючи різноманітні фікси та оновлення. А тепер, схоже, настав час поговорити про більш масштабні плани авторів на майбутнє, а саме про випуск DLC.

Розробники презентували дорожню карту, де розписано коли слід чекати на усі доповнення, і що у них буде. Випуск додаткового контенту розпочнеться вже з цієї осені. Всього цьогоріч вийде два доповнення, а наступного — ще 4. Виходитимуть вони щоквартально й усі матимуть як безкоштовний контент, так і платний (за винятком цілком безкоштовного Monster Hunt).

Разом з виходом DLC у гру за допомогою безкоштовних оновлень додаватимуть нових мутантів, зброю, невеличкі ігрові події, нові побічні квести, локації та навіть ігрові режими. А от який саме платний контент чекатиме на користувачів наразі залишається загадкою. Більше інформації про доповнення The Farm 51 публікуватимуть по мірі їхнього виходу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Для Chernobylite вийшло безкоштовне оновлення

Chernobylite

S.T.A.L.K.E.R. навиворіт. Огляд Chernobylite

Chernobylite

Стрім Chernobylite

Завтра відбудеться офіційний реліз Chernobylite

Озвучені дати релізу Chernobylite та її DLC

Chernobylite

“Сталкерівський” виживастик Chernobylite завітає на консолі

Chernobylite

Для Chernobylite вийшло велике сюжетне оновлення

Chernobylite

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: