Завтра відбудеться офіційний реліз Chernobylite

У середу, 28 липня, відбудеться повноцінний реліз научно-фантастичного симулятора виживання Chernobylite. А 7 вересня гра вийде на PlayStation 4 та Xbox One.

Вперше гра вийшла у Steam у дочасному доступі ще 16 жовтня 2019 року. З того часу розробники в The Farm 51 випустили чимало оновлень, чим всяко покращували свій проект. До того ж, у студії є команда, яка працює над новим контеном, який з’явиться у грі теж вже на релізі. Всі, хто придбав гру до офіційного релізу зможуть отримати це оновлення безкоштовно.

До речі, приємним бонусом також є те, що у грі вже доступна українська локалізація.

Chernobylite перенесе гравця в неймовірно деталізовану та реалістичну пустош Чорнобиля, де їм належить взяти на себе роль фізика та колишнього працівника електростанції Ігора. Він повернувся у зону для того, аби дослідити таємниче зникнення його нареченої, яке відбулося 30 років тому. Там його чекатиме небезпека як і від інших людей, так й від різноманітних паранормальних явищ.

Зараз гру можна придбати у Steam.

А поки нам всім потрібно ще день почекати до повноцінного релізу гри, пропонуємо вам подивитися інтерв’ю з креативним директором студії Farm 51.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Для Chernobylite вийшло безкоштовне оновлення

Chernobylite

Автори Chernobylite презентували план випуску доповнень

Chernobylite

S.T.A.L.K.E.R. навиворіт. Огляд Chernobylite

Chernobylite

Стрім Chernobylite

Озвучені дати релізу Chernobylite та її DLC

Chernobylite

“Сталкерівський” виживастик Chernobylite завітає на консолі

Chernobylite

Для Chernobylite вийшло велике сюжетне оновлення

Chernobylite

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: