“Сталкерівський” виживастик Chernobylite завітає на консолі

Ігротворці зі студії The Farm 51 оприлюднили новий трейлер свого горору про Чорнобиль під назвою Chernobylite. У ньому вкотре показали краєвиди знищеної Прип’яті (до речі, максимально автентичні, адже їх відтворено задяки власній технології сканування), мешканців Зони, “чорнобилітних” монстрів та аномалії, а заодно й повідомили, що гра вийде не лише на ПК, а й на консолях чинного та нового поколінь.

На жаль, на даний момент ігротворці не можуть поділитися датою виходу гри за межами ПК.

Нагадуємо, що зараз гра перебуває у дочасному доступі та має здебільшого схвальні відгуки. Тим не менш розробники продовжують її допрацьовувати і щотижня звітують про виконану роботу. Chernobylite вже отримав 7 великих оновлень з 8 запланованих, тож повноцінний реліз не за горами. У кожному наступному оновленні проект отримує виправлення помилок, нові ігроладні механіки, і звісно ж, сюжетні місії.

У межах Гелловінського розпродажу у Steam ви можете придбати проект від The Farm 51 за 174 гривні (знижка 30%). Нагадуємо, що розпродаж триватиме до 2 листопада.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Для Chernobylite вийшло безкоштовне оновлення

Chernobylite

Автори Chernobylite презентували план випуску доповнень

Chernobylite

S.T.A.L.K.E.R. навиворіт. Огляд Chernobylite

Chernobylite

Стрім Chernobylite

Завтра відбудеться офіційний реліз Chernobylite

Озвучені дати релізу Chernobylite та її DLC

Chernobylite

Для Chernobylite вийшло велике сюжетне оновлення

Chernobylite

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite