Озвучені дати релізу Chernobylite та її DLC

Вже тривалий час Chernobylite від розробників з польської ігротворчої студії The Farm 51 перебуває у дочаному доступі Steam. Вони постійно звітують перед усіма, хто підтримав проект на Kickstarter та іншими гравцями. Розробники постійно випускають оновлення і покращують гру. Тепер настав час поділитися більш глобальними планами на майбутнє. Автори проекту певні, що впораються з викликом, що кинула їм пандемія, і зможуть нарешті випустити гру вже у 2 кварталі 2021 року (квітень-червень). Це стосується лише ПК версії у крамниці Valve.

Зараз розробники розбилися на дві команди. Перша займається локалізацією і працює над створенням перекладів на нові мови, а саме італійську, португальську, японську та китайську. А також ігротворці вирішили перезаписати з нуля та заодно покращити англомовну та російськомовну локалізацію. Їх записуватимуть за участі професійних акторів в професійних студіях звукозапису. Подробиць щодо української мови в грі ми поки не маємо.

А от друга команда працюватиме над новим контентом, який спочатку планувалося випустити після релізу у вигляді DLC, але він з’явиться вже на релізі. У список новинок входить нова зброя, локація, вороги та інші цікавинки. Новий контент дістанеться безкоштовно усім, хто придбав гру до релізу, або підтримав розробку у ході краудфандингової кампанії.

Що стосується консольної версії Chernobylite, то робота над нею кипить. За словами працівників The Farm 51 вона має бути готовою за кілька місяців. Точну дату виходу нам повідомлять трішки згодом.

Також пропонуємо подивитись наше інтерв’ю з креативним директором Farm 51, в якому поговорили про Chernobylite, World War 3 та інші проекти розробників.

Читайте також

“Сталкерівський” виживастик Chernobylite завітає на консолі

Chernobylite

Для Chernobylite вийшло велике сюжетне оновлення

Chernobylite

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Chernobylite покаже вам такі жахи Зони, яких ви ніколи не бачили у S.T.A.L.K.E.R.

Chernobylite

Chernobylite. World War 3. The Farm 51 / Інтерв’ю з Wojciech Pazdur

Chernobylite. World War 3. The Farm 51 / Інтерв'ю з Wojciech Pazdur (Games Gathering 2018)

WeGame 3.0 у фактах та фото

5 причин відвідати фестиваль інтерактивних розваг WEGAME

Чорнобиль переносять у віртуальну реальність

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: