Для Chernobylite вийшло безкоштовне оновлення

Chernobylite отримало своє перше безкоштовне оновлення під назвою Monster Hunt. Разом з тим вийшов набір зброї Autumn Dread Pack, однак за нього вже доведеться заплатити.

Monster Hunt добавило у гру трьох абсолютно нових монстрів. Кожен з них володіє власними здібностями, і підхід до них потрібен індивідуальний. За словами розробників з The Farm 51, це найважчі суперники, з якими вам доведеться зустрітися на просторах Зони.

Також вийшов набір зі скінами на всі типи зброї. Autumn Dread Pack зараз доступний ексклюзивно у Steam, але до кінця року його обіцяють й у інші магазини та на консолі. До речі, ті, хто грали Chernobylite у ранньому доступі можуть отримати його цілком безкоштовно. Для всіх решта набір коштуватиме 79 гривень.

Крім того зараз і до 1 листопада на ви можете придбати гру у Steam або на GOG.com зі знижкою 20%. А якщо ви не вирішили, чи хочете пограти, то можете почитати наш огляд.

Також ви можете подивитися трейлер оновлення Monster Hunt.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

Автори Chernobylite презентували план випуску доповнень

Chernobylite

S.T.A.L.K.E.R. навиворіт. Огляд Chernobylite

Chernobylite

Стрім Chernobylite

Завтра відбудеться офіційний реліз Chernobylite

Озвучені дати релізу Chernobylite та її DLC

Chernobylite

“Сталкерівський” виживастик Chernobylite завітає на консолі

Chernobylite

Для Chernobylite вийшло велике сюжетне оновлення

Chernobylite