web analytics

Автори Marvel’s Avengers та Guardians of the Galaxy прокоментували схожість проектів

Marvel’s Avengers (наш огляд) вийшла досить посередньою грою. Хоч її досі активно підтримують та випускають для неї новий контент, але гравці не охоче вірять у її світле майбутнє. Після того як відбувся анонс Guardians of the Galaxy — ще одної гри у всесвіті Marvel від студії Eidos Montreal, багато користувачів почали припускати, що це клон попередньої роботи компанії. Серед різних припущень та звинувачень, ігротворцям, зокрема, приписали повторне використання рушія та напрацювань Marvel’s Avengers.

Eidos Montreal вирішили не сидіти осторонь, і прокоментували критику. Розробники зазначили, що для створення Guardians of the Galaxy використовується покращена версія рушія Dawn Engine. Його спочатку створювали для Deus Ex: Mankind Divided. А ось Marvel’s Avengers робилася на Crystal Engine від студії Crystal Dynamics. Автори гри за мотивами “Вартових галактики” запевняють, що це оригінальний проект, який створюється з нуля і не бере за основу напрацювань з попередніх найменувань.

Нагадуємо, що Guardians of the Galaxy побачить світ 26 жовтня на ПК, PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series X|S та Nintendo Switch (через хмарні технології).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Deus Ex: Mankind Divided та The Bridge

Deus Ex: Human Revolution

Критики та гравці розійшлися в думках – оцінки Suicide Squad: Kill the Justice League за першу добу

suicide squad

Скасована Deus Ex не була грою про Адама Дженсена

Embracer Group скасовує Deus Ex та здійснює звільнення у Eidos-Montreal

Deus Ex: Human Revolution

Топ Ґанн. Огляд фільму «Вартові галактики 3»

Вартові Галактики 3 / Guardians of the Galaxy Vol. 3

Eidos Montreal уже працює над новою Deus Ex

Сценаристка Deus Ex та Marvel’s Guardians of the Galaxy перейшла в BioWare

Deus Ex: Human Revolution

Uncharted у космосі. Огляд Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy