Автори Marvel’s Avengers та Guardians of the Galaxy прокоментували схожість проектів

Marvel’s Avengers (наш огляд) вийшла досить посередньою грою. Хоч її досі активно підтримують та випускають для неї новий контент, але гравці не охоче вірять у її світле майбутнє. Після того як відбувся анонс Guardians of the Galaxy — ще одної гри у всесвіті Marvel від студії Eidos Montreal, багато користувачів почали припускати, що це клон попередньої роботи компанії. Серед різних припущень та звинувачень, ігротворцям, зокрема, приписали повторне використання рушія та напрацювань Marvel’s Avengers.

Eidos Montreal вирішили не сидіти осторонь, і прокоментували критику. Розробники зазначили, що для створення Guardians of the Galaxy використовується покращена версія рушія Dawn Engine. Його спочатку створювали для Deus Ex: Mankind Divided. А ось Marvel’s Avengers робилася на Crystal Engine від студії Crystal Dynamics. Автори гри за мотивами “Вартових галактики” запевняють, що це оригінальний проект, який створюється з нуля і не бере за основу напрацювань з попередніх найменувань.

Нагадуємо, що Guardians of the Galaxy побачить світ 26 жовтня на ПК, PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series X|S та Nintendo Switch (через хмарні технології).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Топ Ґанн. Огляд фільму «Вартові галактики 3»

Вартові Галактики 3 / Guardians of the Galaxy Vol. 3

Eidos Montreal уже працює над новою Deus Ex

Сценаристка Deus Ex та Marvel’s Guardians of the Galaxy перейшла в BioWare

Deus Ex: Human Revolution

Uncharted у космосі. Огляд Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Стрім Marvel’s Guardians of the Galaxy

Реклама не допомогла: Guardians of the Galaxy стартувала втричі гірше за Marvel’s Avengers

Розмір Guardians of the Galaxy все ж буде значно меншим за 150 GB

Guardians of the Galaxy

Оголошено системні вимоги Marvel’s Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: