Автори Outriders оновили системні вимоги проекту

Ще у середині січня ігротворці зі студії People Can Fly оголосили системні вимоги прийдешнього кооперативного шутера під назвою Outriders. На жаль, тоді були відомі лише вимоги для низьких та рекомендованих налаштувань графіки, остаточні вимоги для всіх профілів обіцяли презентувати згодом. Це сталося сьогодні.

 

Окрім того, що було оголошено ультра вимоги, з’явилися зміни у раніше оголошених. Мінімальні налаштування залишилися абсолютно тими самими, а от у рекомендованих змінилися відеокарти та процесор.

Раніше там були зазначені Nvidia Geforce GTX 1060 (6 GB) та AMD Radeon RX 480 (8 GB). Тепер там вказані Nvidia Geforce GTX 1070 (8GB) та AMD Radeon RX Vega 56 (8 GB).

Процесор від компанії Intel вимагають той самий, що й раніше — Intel i7-7700. А от замість AMD Ryzen 5 1600 тепер доведеться мати AMD Ryzen 5 2600x.

Нагадуємо, що Outriders побачить світ вже завтра, тобто 1 квітня, на ПК, PlayStation 4|5, Xbox One, Xbox Series X|S та Google Stadia. Також гра з’явиться у каталозі підписки Game Pass того ж дня.


А ще неодмінно завітайте завтра на наш стрім цього проекту, розпочнеться він о 21:00.

Читайте також

Що можна виграти на PlayUA у червні?

People Can Fly придбала аутсорс-студію, яка допомагала робити Outriders

Outriders

Outriders. Польський шутер на трьох (Огляд)

Outriders

Автори Outriders придбали студію Phosphor Games

Розклад стрімів на 7-11 квітня

Outriders можна поставити на паузу в самітному режимі, але є нюанс

Outriders

Розігруємо ключ Outriders на PlayStation 4 / PlayStation 5

Стрім Outriders

Outriders

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: