Чого вам ще треба в рімейку Resident Evil 4, крім нової графіки?

Після успіху рімейків Resident Evil 2 і 3 цілком логічно було очікувати звіток про таке ж оновлення Resident Evil 4. Що ж далеко бігти не треба — уже достеменно відомо, що робота над рімейком однієї з найуславленіших ігор в історії людства кипить, як має бути. Над проектом  M-Two, яка також створювала ремейк Resident Evil 3, а їй допомагають додаткові команди, зібрані з розробників Resident Evil 2 Remake і Devil May Cry 5, та сам Шінджі Мікамі. Щоправда, цього разу пан Мікамі не керуватиме розробкою, а буде всього творчим консультантом, до якого звертатимуть за порадами і схваленням у складних ситуаціях.

Втім, є нюанс: значна частка успіху рімейків другої і третьої частин полягала в тому, що окрім графіки вони виправляли (чи бодай намагалися) левову частку сюжетних та ігроладних проблем своїх першоджерел. Resident Evil 4 у цьому плані навіть зараз тримається доволі добре, тому цікаво, чи побачимо ми крім нової графіки та подібних технологічних дрібничок ще якихось суттєвих змін?

Раніше M-Two повідомляли, що працюють над масштабним рімейком, але вони не уточнювали, чи він якось стосується серії Resident Evil. Також нещодавно Capcom проводили опитування, в якому поцікавилися у гравців чого вони хочуть більше: нових ігор серії, чи рімейків.

Якщо вірити чуткам, то рімейк Resident Evil 4 має побачити світ у 2022 році. А за рік до цього має вийти повноцінне продовження серії під назвою Resident Evil Village.

Читайте також

Рімейк Resident Evil 3 позбувся захисту Denuvo

Resident Evil 3 Remake (2020)

Продюсер Street Fighter покинув Capcom після 30 років роботи

Екранізацію Monster Hunter відклали на 7 місяців

Monster Hunter

Resident Evil: Resistance отримає купу оновлень

Resident Evil: Resistance

The Disney Afternoon Collection. Поностальгуємо?! (Ретро-огляд)

The Disney Afternoon Collection

Capcom оприлюднили розширений трейлер Pragmata

Pragmata

Природа настільки очистилася, що Resident Evil отримали нормальні назви у Steam

resident evil 4

Capcom має наполеонівські плани, серед них кілька нових релізів

resident evil

Популярне