«Це був найскладніший досвід у моєму житті» — Дені Вільнев розповів про свій шлях до «Дюни»
В рамках своєї промокампанії до нової частини фільму «Дюна» (наш огляд), режисер фільму Дені Вільнев поспілкувався із The Hollywood Reporter. Ми вирішили вибрати для вас найцікавіші уривки.
На питання про те, які фільми спонукали його до втілення власних амбіцій у кінематографі, режисер відповів:
Я пам’ятаю свої змішані почуття від перегляду «Космічної Одіссеї». Я ховався за сходами, бо мені не дозволяли дивитися фільми по телевізору, коли я був малим. І саме так я дивився більшість фільмів у дитинстві.
Однак найбільше враження на мене справили «Зоряні війни». Коли я побачив анонс фільму в газеті, то сказав своїм батькам: «Я хочу це побачити».
У відповідь на питання про те, де він здобув більше досвіду, навчаючись у Монреалі чи подорожуючи світом, Вільнев розповів:
У нас був дуже крутий викладач, і він навчив нас бази кіновиробництва, проте, коли з’являється можливість пів року їздити по світу та знімати короткі фільми для телевізійних програм — ти не задумуєшся.
Це була справжня пригода. Кілька місяців ми їздили та знімали невеличкі короткометражні чи документальні фільми, які показували по національному телебаченні. Ніякого інтернету, тільки ти та камера. І це найкращий досвід.
Згадуючи про старт своєї роботи в Голлівуді, Вільнев з посмішкою розповів про те, як готувався до роботи над «Полонянками» 2013 року.
Іноземні режисери побоюються Голлівуду. Всі ці історії про те, що велика машина перемелює тебе та твою ідентичність, не давали себе почувати впевнено.
У мене не було певності, що я підходжу на цю роботу, але й страху в мене не було. Тому я зустрівся зі представниками студії та був відвертий з ними.
Я не намагався догодити їм і, мабуть, саме це дозволило мені отримати роботу.
Розмовляючи про «Дюну», режисер розповів, що це юнацька мрія, яка втілилася у життя. Він згадав, як вони із найкращим другом, Ніколя Кадімою, марили цією історією. І, коли мова дійшла до роботи над фільмами, коло замкнулося.
В мені все ще вирує буря емоцій. На самому початку роботи я звернувся до Ганса Ціммера — ми були дуже схвильовані і не вірили в те, що отримали шанс перенести наші дитячі мрії на екран.
Це був найскладніший досвід у моєму житті, як технічно, так і кінематографічно, але я все одно прокидаюся вранці з відчуттям щастя, що мені випала можливість зняти цю екранізацію.
У відповідь на питання, що він думає про те, що його порівнюють з Крістофером Ноланом, Вільнев сказав таке:
Я дуже поважаю Кріса, і те, чого він досяг за ці роки, дуже вражає. Він один із моїх улюблених кінорежисерів, тож мати його повагу дуже значить. (Мова йде про запрошення Нолана Вільневим на перші покази фільмів)
Повністю ознайомитися з інтерв’ю режисера можна на сайті The Hollywood Reporter.
До речі про похід в кіно — хто уже бачив «Дюна: Частина друга»? Діліться враженнями. Нагадуємо, що ми уже подивилися та написали огляд до фільму спеціально для вас!
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля випустили гайд для вирішення проблем
-
Valve показала Half-Life 2: Episode 3 й розповіла причини його скасування
-
УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Full Radio MIX)
-
«Це була б гра року, якби не проблеми з продуктивністю та помилки»: перші оцінки S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля
-
Роботи над S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl тривають. Подробиці прийдешнього оновлення