Дата прем’єри третіх “Фантастичних звірів”, новий Ґріндельвальд і чому це не Колін Фаррелл

Нещодавній вихід “за власним бажанням” Джонні Деппа з третього фільму франшизи “Фантастичні звірі” залишило фільм без одного з виконавців головних ролей, при тому, що зйомки вже стартували у жовтні. Хоча фільм одразу ж стратегічно перенесли на рік подалі, Warner Bros. вже шукають нового Ґріндельвальда.

Найбільш логічним варіантом багатьом здавався ірландець Колін Фаррелл, який вже фактично грав  Ґріндельвальда, замаскованого під Персиваля Ґрейвса, більшу частину першого фільму. Тим більше, що у 2016 році Джоан Роулінг підтверджувала, що за її задумом Ґрейвс навіть не є реальною людиною, а лише зфабрикованою особистістю. Але Фаррелл наразі знімається у “Бетмені” (The Batman) Метта Рівза. Оскільки, за нещодавньою інформацією з інтерв’ю самого Фаррелла зйомки за його участю будуть відбуватися щонайменше до лютого 2021 року, два настільки великих фільма актор може не витягнути поєднувати.

Втім Warner Bros. вже, можливо, знайшли заміну Фарреллу і Деппу: переговори ведуться з відомим данським актором Мадсом Міккельсеном (“Казино Рояль”, серіал “Ганнібал”, “Доктор Стрейндж” і, звісно, Death Stranding). Про це першим повідомило з власних джерел видання Deadline.

Що ж до Деппа, то є ще одна цікава крапка, яку можна поставити в його участі у франшизі. За інсайдерською інформацією видання The Hollywood Reporter контракт актора було укладено по так званому типу “play-or-pay”, тобто не дивлячись на своє фактичне звільнення з третього фільму, він все одно отримає за нього повний гонорар (10 мільйонів доларів). Депп встиг відзняти всього одну сцену, яка радше за все не увійде в фінальний монтаж картини.

Повноцінно Депп відіграв Ґріндельвальда лише у другій частині франшизи. В першій частині його екранний час досить малий і являє собою невелике камео в останні хвилини фільму.

Також стала відома нова дата прем’єри фільму “Фантастичні Звірі 3” — 15 липня 2022.

Читайте також

Ґріндельвальд з новим обличчям: Мадса Міккельсена затверджено на роль

“Фантастичні звірі” залишилися без Джонні Деппа і з новою датою виходу

Фантастичні звірі

Зйомки “Бетмена” і “Відьмака” тривають попри карантин у Великобританії

У The Batman нас чекає погоня на мотоциклах від першої особи

У новому “Бетмені” з’являться Супермен і Диво-Жінка?

Роберт Паттінсон повернувся до зйомок у “Бетмені”, одужавши від COVID-19

“Бетмен” іде на карантин: Роберт Паттінсон захворів на COVID-19

Що показали у першому трейлері “Бетмена” Метта Рівза

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: