Девід Лінч зніматиме новий серіал для Netflix у 2021 році

У травні 2021 року Девід Лінч візьметься знімати новий серіал для стрімінгового сервісу Netflix. Робоча назва проекту — Wisteria (це назва рослини, відомої у нас як гліцинія), але зазначається що вона може змінитися (оскільки традиційне для таких випадків “Проект Девіда Лінча без назви” теж вказано в офіційних даних). Новину повідомив щотижневик Production Weekly, що підтвердило досить-таки давні чутки про те, що режисер ще до карантину почав працювати над новим серіалом саме для Netflix. Про сюжет наразі невідомо нічого.

На карантині Лінч почав активно займатися своїм YouTube-каналом David Lynch Theater. Ця діяльність відомого режисера не скидає обороти й досі: практично щодня живий класик експериментального кінематографу повідомляє, яка погода в Лос-Анджелесі, а також випробовує інтуїцію підпісників своєрідним лото під назвою “Сьогоднішне число — …” (Today’s Number is…).

Зрідка на каналі також виходять нові і не дуже короткометражні роботи Лінча, відповіді на питання підписників, а також ще один веб-серіал. В ньому Лінч розповідає, чим він зараз займається. Серії останнього видовища різняться від процесу виготовлення нової раковини до… цього, що б це не було:

Новий серіал для Netflix стане першою “великою” роботою режисера з часів несподіваного третього сезону культового “Твін Піксу” у 2017 році, проте з самим сервісом Лінч вже встиг попрацювати — у 2019 році Netflix займався прокатом його короткометражного фільму “Що зробив Джек?” (What Did Jack Do?), який було відзнято ще у 2017 році.

Читайте також

У серіалі The Witcher: Blood Origin з’явиться жіночий аналог Любистка

Девіду Лінчу виповинлося 75 років! Чим займається живий класик?

На Netflix відбулась прем’єра фільму одразу з українським дубляжем та субтитрами

Netflix щотижня випускатиме нові фільми аж до кінця року

Netfliх працює над серіалом за мотивами The Elder Scrolls?

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

Омар Сі зіграв Арсена Люпена для Netflix. Але не зовсім.

У The Queen’s Gambit від Netflix є “невидиме камео” українського шахіста

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: