Девід Лінч зніматиме новий серіал для Netflix у 2021 році

У травні 2021 року Девід Лінч візьметься знімати новий серіал для стрімінгового сервісу Netflix. Робоча назва проекту — Wisteria (це назва рослини, відомої у нас як гліцинія), але зазначається що вона може змінитися (оскільки традиційне для таких випадків “Проект Девіда Лінча без назви” теж вказано в офіційних даних). Новину повідомив щотижневик Production Weekly, що підтвердило досить-таки давні чутки про те, що режисер ще до карантину почав працювати над новим серіалом саме для Netflix. Про сюжет наразі невідомо нічого.

На карантині Лінч почав активно займатися своїм YouTube-каналом David Lynch Theater. Ця діяльність відомого режисера не скидає обороти й досі: практично щодня живий класик експериментального кінематографу повідомляє, яка погода в Лос-Анджелесі, а також випробовує інтуїцію підпісників своєрідним лото під назвою “Сьогоднішне число — …” (Today’s Number is…).

Зрідка на каналі також виходять нові і не дуже короткометражні роботи Лінча, відповіді на питання підписників, а також ще один веб-серіал. В ньому Лінч розповідає, чим він зараз займається. Серії останнього видовища різняться від процесу виготовлення нової раковини до… цього, що б це не було:

Новий серіал для Netflix стане першою “великою” роботою режисера з часів несподіваного третього сезону культового “Твін Піксу” у 2017 році, проте з самим сервісом Лінч вже встиг попрацювати — у 2019 році Netflix займався прокатом його короткометражного фільму “Що зробив Джек?” (What Did Jack Do?), який було відзнято ще у 2017 році.

Читайте також

Продовження Arcane вже у виробництві

arcane

Netflix суттєво зменшує вартість підписок в Україні

Дивні Дива (Сезон 4), розбір тизерів Stranger Things 4 (ПАН КАРПАН)

“Voir”: що можна розгледіти у трейлері нового проєкту Девіда Фінчера для Netflix

У новому трейлері “Відьмака” від Netflix багато і поганців, і поганої музики

The Witcher, Відьмак

Стрімери зможуть транслювати першу серію Arcane — серіалу за мотивами LoL

Arcane

Netflix отримав український інтерфейс!

Netflix придбала студію, яка створила Oxenfree

Oxenfree II

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: