Дознімання і введення нових героїв: Свіжі подробиці створення Снайдеркату «Ліги Справедливості»

Режисерська версія «Ліги справедливості» Зака Снайдера, яка у 2021 році вийде у якості чотирисерійного міні-серіалу на HBO Max, продовжує дивувати новинами. 13 листопада Снайдер дав змістовне інтерв’ю для каналу кінокритикині Ґрейс Рендолф, Beyond the Trailer. У ньому режисер розповів, що Бен Афлек, Ґал  Ґадот, Рей Фішер, Джо Манґаніелло, Езра Міллер (про нього трохи далі) і Джаред Лето старалися на зйомках нових сцен, хоча їх повний об’єм приблизно вміщується в 4 хвилини. Число може здатися малим, але слід враховувати, що істотна частина знятого Снайдером матеріалу, взагалі не потрапила у театральну версію фільму.

Попри власні гучні заяви, Бен Афлек знову одягнув костюм Бетмена, рівень дискомфорту від якого, як Снайдер стверджує, встиг вже призабути.

Езра Міллер також отримав один новий кадр у фільмі, який Снайдер дозняв за допомогою знімальної групи «Фантастичних звірів 3», над якими актор працює у Лондоні. Режисував Снайдер дистанційно, через Zoom. Режисер також розказав, що камео Езри Міллера в ролі Флеша для фільму «Бетмен проти Супермена: Світанок справедливості» (Batman v. Superman: Dawn of Justice) було відзнято ще у 2014 році. Це означає, що праця Снайдера над DC Extended Universe не зазнавала жодних перерв з моменту виходу «Людини зі сталі» (Man of Steel).

Втім, для багатьох старих “новинок” версії потрібно лише відновити монтаж і доробити візуальні ефекти. Серед них поява ще одного супергероя і члена Ліги — Марсіанського Мисливця (Martian Manhunter). Класичний герой DC, за початковим задумом, ховався за персонажем актора Гаррі Леннікса з попередніх фільмів. Як виглядає цей герой у фільмі. Снайдер показав нещодавно під час стріму каналу The Nerd Queens. Наразі для нього “з нуля” доводиться робити візуальні ефекти.  Так само як це роблять для первинного головного антагоніста, Дарксайда.

Ще один персонаж якого хоч і не вирізали повністтю, але суттєво скоротили і перезняли — Кіборг у виконанні Рея Фішера. Втім, і з ним будуть нові сцени, зокрема флешбек про загибель його матері. Це видно на оприлюднених нещодавно фото зі зйомок 2016 року:

 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Fabian Wagner (@fabianwagnerdop)

Читайте також

Майбутній фільм Зака Снайдера отримає відеоігрову адаптацію

rebel moon

Batman: Caped Crusader від Дж. Дж. Абрамса перелітає на Amazon

batman caped crusader2c color copy.0

Warner Bros. Discovery скасували реліз двох фільмів. Чи виживе HBO Max?

Бетдівчина

Бен Аффлек зіграє Бетмена в другому “Аквамені”

Бен Аффлек

“Бетґерл” ймовірно отримає кінореліз за межами HBO Max

Бетдівчина

Прогулянки Нью-Йорком у пошуках самоствердження. Огляд фільму «Морбіус»

Джаред Лето

Проклятий фільм: Warner Bros. Discovery на роздоріжжі щодо “Флеша”

Ґрант Ґастін

“Рік і Морті” отримають власний повноцінний аніме-серіал

Rick and Morty

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: