Нас чекає більше мультиплеєру в іграх Eidos Montreal

Eidos Montreal,  студія, відома завдяки відродженій серії Deus Ex, планує зосередити свою увагу на багатокористувацькому складникові у своїх майбутніх іграх. Про це повідомили у записі на сайті компанії.

Керівник Eidos Montreal, Девід Анфоссі, повідомив, що за таким формулюванням ховається «додаткова увага до мережевого компоненту ігор та вражень гравців від нього». Студія зараз наймає нових працівників, у тому числі спеціалістів у галузі мультиплеєру, щоби модифікувати їхній ігровий рушій DAWN для підтримки багатокористувацьких режимів.

Себастьян Басетт, керівник онлайн-напряму, сказав: «Ці зусилля об’єднують наші команди разом задля однієї цілі — надати нашим гравцям найкращий досвід мережевої гри».

Варто нагадати, що ця інформація не обов’язково стосується майбутніх ігор серії Deus Ex. Як нещодавно повідомляв генеральний директор Square Enix, Йосуке Матсуда: «Деяким проектам слід дочекатися свого часу». Зараз Eidos Montreal працює над грою за мотивами «Месників» у партнерстві з Crystal Dynamics. Тому дуже навіть імовірно, що саме для неї плануються онлайн-елементи.

Читайте також

Сервери Gran Turismo 6 припинять свою роботу навесні

Gran Turismo 6 2

Eurogamer: «Не чекайте нової Deus Ex найближчим часом»

Ніяких кнопкових кінцівок у Deus Ex: Mankind Divided

Square Enix повідомила дату виходу Deus Ex: Mankind Divided

Нові подробиці Deus Ex: Mankind Divided

Слова як головна зброя в Deus Ex: Mankind Divided

Портування Deus Ex: Mankind Divided на ПК покладено на Nixxes

Подробиці нового оновлення World of Tanks

Популярне