Gigantic помре влітку, якщо ви ще про нього пам’ятаєте

Gigantic — це безкоштовна забавка в суміші жанрів MOBA та шутер із героями, що з’явилася в середині 2017 року, та не стала популярною серед гравців. Саме тому 31 липня її життєвий цикл завершиться. Як повідомляє видавець, Perfect World: гра мала «чудову спільноту», але вона була недостатньо велика, щоби продовжувати роботу над Gigantic.

Останні декілька місяців команда, що працювала над Gigantic, напружено думала над можливими шляхами покращення гри та залучення нових гравців. Їхні роздуми показали, що цей процес буде надто складним, тривалим і не відомо чи успішним. Тому видавець прийняв рішення покласти край мукам проекту. Що стане зі студією Motiga, творцями Gigantic, поки не відомо.

Набори Rubies та Hero більше не в продажі, зате ви можете вільно грати всім героями, якщо, звісно ж, захочете, до закриття проекту. Серед них і найновіший T-Mat, якого додали, буквально, у січневому оновленні. Усі накопичення гравців усе ще можна витратити у внутрішньоігровому магазині Gigantic, де всі товари будуть на знижках. Щоправда, навряд цим хтось займатиметься, адже аудиторія гри, останнім часом, трималася на позначці нижче 200.

Хороший початок року, дві напівмертві гри добили, чому б не продовжити в тому ж дусі і взятися до чудової LawBreakers? Хоча, те що мертве — померти не може.

Читайте також

Embracer Group купить Perfect World, видавництво коміксів Dark Horse та вже купила студію 3D-анімації DIGIC Pictures

Embracer Group

Steam тепер і в Китаї

Steam

Компанія-видавець Perfect World позбувається Runic Games

Torchlight 2

Нова MOBA Gigantic — трейлер з PAX East 2015

Подробиці закритого бета-тестування Swordsman

CD Projekt Red припинять підтримку двох ігор у 2023

Gwent: The Witcher Card Game

Марш Короля Ліча — Найочікуваніше оновлення Hearthstone виходить уже сьогодні!

Hearthstone Lich King

Ґеральт, Думґай і прощання з Windows 7 — що приніс новий сезон Fortnite?

2022 12 04 13.25.27

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: