Gigantic помре влітку, якщо ви ще про нього пам’ятаєте

Gigantic — це безкоштовна забавка в суміші жанрів MOBA та шутер із героями, що з’явилася в середині 2017 року, та не стала популярною серед гравців. Саме тому 31 липня її життєвий цикл завершиться. Як повідомляє видавець, Perfect World: гра мала «чудову спільноту», але вона була недостатньо велика, щоби продовжувати роботу над Gigantic.

Останні декілька місяців команда, що працювала над Gigantic, напружено думала над можливими шляхами покращення гри та залучення нових гравців. Їхні роздуми показали, що цей процес буде надто складним, тривалим і не відомо чи успішним. Тому видавець прийняв рішення покласти край мукам проекту. Що стане зі студією Motiga, творцями Gigantic, поки не відомо.

Набори Rubies та Hero більше не в продажі, зате ви можете вільно грати всім героями, якщо, звісно ж, захочете, до закриття проекту. Серед них і найновіший T-Mat, якого додали, буквально, у січневому оновленні. Усі накопичення гравців усе ще можна витратити у внутрішньоігровому магазині Gigantic, де всі товари будуть на знижках. Щоправда, навряд цим хтось займатиметься, адже аудиторія гри, останнім часом, трималася на позначці нижче 200.

Хороший початок року, дві напівмертві гри добили, чому б не продовжити в тому ж дусі і взятися до чудової LawBreakers? Хоча, те що мертве — померти не може.

Читайте також

Steam тепер і в Китаї

Steam

Компанія-видавець Perfect World позбувається Runic Games

Torchlight 2

Нова MOBA Gigantic — трейлер з PAX East 2015

Подробиці закритого бета-тестування Swordsman

У дебютному трейлері “Веном 2” нарешті показали Карнажа

Дефіцит PS5 триватиме до середини 2022 року

Джон Макклейн з’явиться в Call of Duty: Warzone

Фанати Destiny 2 випросили у розробників плюшевих маляток прибульців

Destiny 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: