Грати у Marvel’s Avengers стане ще складніше

Думаю, ні для кого не стане секретом те, що у Marvel’s Avengers (наш огляд) були свої проблеми. Однією з найбільш значущих для гравців була система грінду, а для розробників — утримання аудиторії. І ось вчора на офіційному сайті з’явився пост, у якому розповіли про майбутні зміни, і… все дуже погано.

Наступне велике оновлення вийде 18 березня, і у ньому без того важкий та нудний грінд стане ще гіршим. Так-так, ви все правильно прочитали. У наступному патчі збільшать кількість досвіду, необхідного для підняття рівня починаючи з 25. Чим ближче ви будете до максимального 50-го рівня, тим більше досвіду вам потрібно буде набирати.

Розробники аргументували такі зміни тим, що існуюча на цей момент рівнева система у грі є прямолінійною, на підняття кожного рівня необхідно одинаково досвіду, а тому очки для вивчення здібностей з’являються «занадто швидко, що може бути заплутати нових гравців».

З іншого також змінять систему випадіння косметичних предметів. Розробники прагнуть вилучити факт випадковості, та зробити всю систему більш прозорою. До перероблення системи, косметичні предмети тимчасово перестануть випадати. Це ніяк не вплине на ті предмети, які гравці вже встигли отримати.

Більш детально з усіма деталями можна ознайомитись у офіційному пості на сайті Square Enix.

Читайте також

Стали відомі деталі оновлення Marvel’s Avengers для PS5 та Xbox Series

Marvel’s Avengers отримає не лише Соколине Око, а й сюжетне DLC

Marvel's Avengers

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

А ось і перші оцінки серіалу “ВандаВіжн”

WandaVision

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

Deadpool 3 стане частиною кіновсесвіту Marvel

Deadpool

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Теорії КВМ

Дісней розриває! Чого чекати від Марвел, Піксар та Зоряних Війн? (ПАН КАРПАН)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: