Грати у Marvel’s Avengers стане ще складніше

Думаю, ні для кого не стане секретом те, що у Marvel’s Avengers (наш огляд) були свої проблеми. Однією з найбільш значущих для гравців була система грінду, а для розробників — утримання аудиторії. І ось вчора на офіційному сайті з’явився пост, у якому розповіли про майбутні зміни, і… все дуже погано.

Наступне велике оновлення вийде 18 березня, і у ньому без того важкий та нудний грінд стане ще гіршим. Так-так, ви все правильно прочитали. У наступному патчі збільшать кількість досвіду, необхідного для підняття рівня починаючи з 25. Чим ближче ви будете до максимального 50-го рівня, тим більше досвіду вам потрібно буде набирати.

Розробники аргументували такі зміни тим, що існуюча на цей момент рівнева система у грі є прямолінійною, на підняття кожного рівня необхідно одинаково досвіду, а тому очки для вивчення здібностей з’являються «занадто швидко, що може бути заплутати нових гравців».

З іншого також змінять систему випадіння косметичних предметів. Розробники прагнуть вилучити факт випадковості, та зробити всю систему більш прозорою. До перероблення системи, косметичні предмети тимчасово перестануть випадати. Це ніяк не вплине на ті предмети, які гравці вже встигли отримати.

Більш детально з усіма деталями можна ознайомитись у офіційному пості на сайті Square Enix.

Читайте також

Чорна Пантера з Marvel’s Avengers отримає голос Кратоса з God of War

Marvel's Avengers

Розігруємо мерч фільму “Чорна Вдова”

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Анонсовано другий сезон серіалу Loki

Солодка парочка — Оленка й Наталочка. Огляд фільму «Чорна Вдова»

Чорна Вдова / Black Widow (2021)

Автори XCOM працюють над покроковою грою з героями Marvel

Marvel

Marvel оприлюднили перший трейлер “Вічних”

Eidos Montreal анонсують на Е3 нову гру. Але це не Deus Ex

“Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець” вийде в українському прокаті на день раніше, ніж у США

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: