Кількість ПК-ґеймерів у Китаї скоро перевищить населення США

$16 000 000 000 — саме таким є грошовий оборот ПК-ринку в Китаї. Тому нічого дивуватися, що за прогнозами Niko Partners, найбільшого азійського агентства ринкових досліджень, до 2023 року кількість ПК-ґеймерів у Китаї сягне понад 354 млн, що перевищить населення Сполучених Штатів Америки (зараз воно становить 328,7 млн. осіб).

Звісно, кількість не завжди тотожна якості — левова частка гравців надає перевагу винятково онлайн-іграм типу Dungeon Fighter Online, Roblox тощо. Втім, це лише обсяги одного сегменту ігрової індустрії — мобільний ґеймінг Китаю має кількакратно більші прибутки та кількість гравців.

Для порівняння, у 2018 році індустрія відеоігор  США принесла $30,4 млрд загалом — тут вам і консолі, і ПК, і мобілочки.

Що цікаво,  2001 році загальний ринок комп’ютерних ігор в Китаї оцінювався всього лише в $100 млн, але з того моменту почав надзвичайно різко зростати. Подив викликає те, що він залишається стабільним, не зважаючи на жорстку й агресивну політику уряду стосовно ліцензування іноземних ігор. У 2018 році було запроваджено процедуру замороження не-китайських проектів на один рік — і лише після цього терміну видавці можуть спробувати отримати ліцензію на офіційне видання гри в Китаї. Втім, попри такі жорсткі закони, суворі правила (відсутність крові, кісток, черепів, зображень сексуального характеру тощо) та регулярні заборони (привіт, Fortnite), ПК-ґеймінг Китаю заробив  $15,21 млрд, щоправда власне на купівлю ігор користувачі витратили $79,7 млн — решту грошей принесли мікроплатежі.

Читайте також

Blizzard заборонила неповнолітнім ночами грати в онлайн-ігри

Steam тепер і в Китаї

Steam

Китай в новому ролику Sid Meier’s Civilization VI

Про можливість самурайського сетинґу Assassin’s Creed

Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

gta 3

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Football Manager вийде на Xbox вперше за 13 років

football manager 2021

Популярне