Кінопригоди Соніка отримають продовження

“Їжак Сонік” знову на першому місці! Не за касовими зборами (хоча, враховуючи загальний стан кінопрокату в США, це було б не дуже дивно), а за продажами на фізичних носіях (Blu-Ray і DVD), які продовжують приносити фільму мільйонні прибутки. Дані про черговий успіх фільму (за червень) оприлюднила NPD Group, компанія з вивчення ринкової кон’юнктури у США. Топ-10 фільмів, які зараз користуються найбільшим попитом на домашньому відео взагалі має декілька несподіванок, включно з вічно актуальними “Щелепами” (Jaws) Стівена Спілберга (8 місце) і “Найкращим стрільцем” (Top Gun) Тоні Скотта (7 місце).

Тим часом “Їжак Сонік 2”, (у якому Джим Керрі збирається гладшати) офіційно запущено у виробництво. Фільм слід очікувати 8 квітня 2022 року. Такою новиною 24 липня шанувальників порадував виконавець ролі Соніка Бен Шварц, хоча  за день до того, на 29-ту річницю виходу оригінальної гри, на те, що проекту дали “зелене світло” натякав режисер Джеф Фаулер.

Перший фільм став одним із небагатьох масштабних блокбастерів, які встигли “проскочити” до введення карантину. Окрім потужних касових сборів, фільм отримав прихильні відгуки від критиків і аудиторії. Наразі фільм є найуспішнішою екранізацією відеоігор.

Читайте також

Чому Сонік розчаровує гравців? / Яка доля чекає на Sonic Frontiers (Rendaros UA)

Санік

Але він перетвориться в зірку. Огляд фільму «Їжак Сонік 2»

Їжак Сонік 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Їжак Сонік 2

Сумнозвісний «Сонік» 2006 року повернувся на Xbox

Sonic the Hedgehog

«Їжак Сонік 2» став найкасовішою ігровою екранізацією у США

Їжак Сонік

Paramount розробляють третю частину “Їжака Соніка” та спін-офф про Наклза

Їжак Сонік

Тейлз та Наклз приєднуються до веселощів: Перший трейлер «Їжак Сонік 2»

Їжак Сонік

Трейлер фільму “Їжак Сонік 2” буде показано на The Game Awards

fgfvoqiviauftw01 895x375

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: