Кранчі та погане керівництво — причини провального старту Fallout 76

Запуск Fallout 76 (наш огляд) у 2018 році був провальним. На релізі було море багів та недопрацювань, навіть NPC у грі не було!

І досі у людей виникає питання: в чому причина цього? Журналісти з сайту Kotaku взяли інтерв’ю у колишніх працівників Bethesda Game Studios, аби дати відповідь на це запитання.

Розпочинається стаття спогадами тестувальників проєкту. Вони, як і всі, працювали понаднормово. Їм доводилось працювати по 10 годин, 6 днів в тиждень! Єдина компенсація за ці понаднормові — це невелика надбавка до зарплатні та безкоштовна піца, але це аж ніяк не покривало всіх наслідків від роботи. Тестувальники були у постійному стресі, адже усю провину за невдачу проєкту покладали на себе.

Анонімні джерела Kotaku, навіть, пригадують ситуацію, коли йшли сходами й думали як класно було б зараз щось собі зламати, аби фізично не мати можливості вийти на роботу. Ці думки були найбільш втішними під час довгих робочих днів.

Були спроби повідомити керівництву про жахливі умови праці, а конкретно Робу Грею — директору відділу QA ZeniMax, але усі запити були проігноровані.

Тестувальникам доводилось ретельно планувати час на перерви, за цим дуже пильно спостерігали. Пригадують також, що треті особи слідували за ними до туалету і потім назад до робочого місця.

Коли відбувся реліз, ситуація тільки погіршилась. Про це свідчить коментар тестера, який він залишив в одному зі звітів: «Я візьму пістолет, піду до відділу-QA та розстріляю там усіх».

Різні відділи Bethesda Game Studios втрачали справжніх талантів та майстрів свого діла, що працювали роками в студії, через хаотичні та жахливі умови праці. Тож доводилось набирати людей з інших проєктів Bethesda.

Художники носили бандажі, які допомагали боротися з болем в кистях рук, і це не було чимось винятковим, а “звичайною” робочою буденністю.

Палки в колеса вставляв і старий рушій — Creation Engine, який не був пристосований до багатокористувацьких ігор. Власне, це і стало головною причиною, чому на релізі у грі не було NPC. Цей фактор впливав і на моральний дух працівників, адже більшість з них хотіли працювати над однокористувацькими іграми. До того ж, розробникам і тестувальникам заборонялось контактувати один з одним.

І попри усі вищезгадані проблеми з розробкою Тодд Говард продовжував говорити у різних інтерв’ю, що в студії все добре та стабільно.

З 9 березня 2021 року Bethesda офіційно стала частиною Xbox Game Studios та подальший розвиток Fallout 76 відбувається під керівництвом Microsoft. Розробники позитивно відгукуються про цю зміну, але нічне жахіття, що називається розробка Fallout 76 залишиться з ними на все життя. З тими хто досі працює у студії і з тими, хто її покинув.

З повною статтею Kotaku ви можете ознайомитись за цим посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Доповнення The Elder Scrolls Online: Gold Road буде присвячене босмерам і додасть місто з Oblivion

Elder Scrolls Online: Gold Road

Першопроходці в інший світ: Як наші життя змінює перша смерть у відомих колективах

1993

Серіал Fallout показав трейлер із чорним гумором в дусі першоджерела

p.ua.fallout 2

Відкриваємо серіал по Fallout разом з першими кадрами та датою виходу

p.ua.fallout main

Силова броня Fallout: Історія та розвиток (Добродушні)

maxresdefault (15)

Довоєнна історія світу Fallout або події до Великої Війни (Добродушні)

pre war

Супермутанти і все про їхню історію | Історія світу Fallout | Лор (Добродушні)

maxresdefault (13)

Skyrim назавжди змінив RPG ігри в 2011 році? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 10 29 131428

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: