Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

Microsoft готуються запустити власний магазин мобільних ігор Xbox у наступному році. Проєкт має допомогти компанії збільшити присутність на ринку та розвиватися в його межах.

Вперше чутки про мобільний магазин з’явилися на початку минулого року, коли компанія заявила про бажання придбати Activision Blizzard. Він [магазин] буде покликаний нав’язати конкуренцію уже наявним продуктам Google та Apple, які є магазинами закритого формату. Себто у нас є своє — чужого не треба.

Ми хочемо бути в положенні, що дозволить пропонувати контент від нас [Microsoft] та Xbox, а також сторонніх видавців для будь-якого пристрою, на якому їх захочуть зіграти. Сьогодні ми не можемо робити це на мобільних пристроях, однак хочемо збудувати світ, в якому це буде можливо!

сказав генеральний директор Microsoft Gaming, Філ Спенсер, в інтерв’ю Financial Times

А поки проєкт на стадії розробки, Microsoft потрібно знайти важелі на конкурентів, що дозволять гарантувати процвітання магазину на пристроях Android та IOS. Тут ми знову згадуємо про політику Apple, яка не дозволяє використовувати альтернативні магазини на власній продукції. І це ми ще не говорили про інші методи оплати, які також недоступні.

У Microsoft є сподівання, що це зміниться через закон про цифрові ринки, який покликаний збалансувати конкуренцію у світі технологій. Питання тут тільки в тому: скільки часу займе це врегулювання, оскільки закон ще не прийнято.

Та якщо все піде за планом, то в основу повинні лягти проєкти: CoD: Mobile та Candy Crush Saga, надзвичайно популярні ігри, що були видані Activision Blizzard та King, відповідно. Але!

Не варто забувати й те, що їх спроба придбати Activision Blizzard досі розглядається міжнародними інстанціями. А одним з основних проєктів, з яким Xbox магазин планує увірватися на ринок — це творіння студії зі штату Каліфорнія, яку буквально тільки що згадував.

Ще ж є Sony, які всяко намагаються цьому завадити. Словом, весело живеться Microsoft! Нам залишається тільки спостерігати)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard

ms activision

Консольні гравці в Rainbow Six Siege потерпають від навали користувачів ПК

Rainbow Six Siege

Філ Спенсер: “Ми не впоралися зі своєю роботою і за це я прошу вибачення!”

phil spencer

Cценаристи Голлівуду страйкують через низьку оплату праці

wga

Microsoft запустили реферальну програму для Game Pass

referal program pc game pass

Антимонопольний комітет України дозволив угоду між Microsoft i Activision

Phil Spencer

Продажі Xbox продовжують падати. Зате з іграми все добре

xbox

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: