На думку SONY, хмарний ґеймінг лише близьке майбутнє, а не сьогодення
Генерального директора Sony Interactive Entertainment Джима Райана у судовому процесі, де Федеральна торгова комісія США прагне заборонити Microsoft придбання компанії Activision Blizzard, запитали про те, коли, на його думку, хмарні сервіси стануть комерційно успішними і займуть значну долю його бізнесу.
Це, очевидно, залежить від того, як ви визначаєте успішність, але я скажу, що хмарні технології стануть значущим компонентом того, як гравці отримують доступ до ігор, між 2025 і 2035 роками.
Відповідь Райана
Напередодні цього, Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard, зазначивши, що хмарні сервіси поки ще не відіграють ключову роль у сьогоденні ігрової індустрії і мають малий вплив на конкуренцію.
Також генеральний директор засвідчив, що SONY вкладає величезні інвестиції у розробку хмарного сервісу і очікує, що у майбутньому більшість геймерів віддаватимуть перевагу саме такому доступу до ігрового контенту. І ми вже можемо спостерігати, як SONY поступово виходить на цей ринок, адже компанія вже починає тестування нової технологій — хмарна трансляція для ігор на PS5. Щоб спробувати цю новинку, вже зареєструвалось понад 8 мільйонів учасників, що складає 17% від усіх користувачів PS Plus.
Тож, скоріше за все, майбутнє за хмарою і вже скоро топове залізо стане непотрібним для повсякденного використання.
А як вважаєте ви?

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA
На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Видавець GTA хоче, щоб ми платили за ігри погодинно
-
Яку ігрову франшизу Sony ви вважаєте найкращою?
-
Suicide Squad від Rocksteady зможе врятувати тільки сюжетна кампанія
-
«Скін коня у WoW заробив більше, ніж StarCraft 2»: розробник Wings of Liberty про мікротранзакції в іграх
-
Steam банить (не лише) українців, охочих придбати новий Steam Deck через інший регіон