Настільна гра Rising Sun отримає українську локалізацію

Нещодавно видавництво Rozum анонсувало появу української локалізації настільної гри Rising Sun.

Події “Вранішнього Сонця” відбуваються у феодальній Японії. Великі і забуті Камі, повернулися з підземного світу, незадоволені справами нинішнього шьоґуна імперії. На початку весни у Великому Новому році Камі зібрали свої священні клани з однією метою: відвоювати землі Ніппону та повернути їх до свого джерела — почесних духовних традицій. Однак кожен клан пов’язаний власними гордими традиціями з унікальним баченням цього великого повернення і повинен вести потужну дипломатичну війну у восьми провінціях. Потрібно керувати політичними мандатами і вести спустошливі війни, кожна з яких виграється завдяки експертній майстерності та хитромудрим переговорам. І лише один може стати переможцем з настанням зими. Ти, шановний Шьоґун, очолюєш один з цих великих кланів. Чи маєте ви силу честі, чесноти і духу, а також майстерність володіння зброєю, необхідну для виконання цієї давньої обіцянки?

Вранішнє Сонце — це настільна гра для 3 – 5 гравців (орієнтований час однієї сесії 90-120хв), дія якої розгортається в легендарній феодальній Японії. Кожен гравець обирає клан і змагається, щоб привести його до перемоги, накопичуючи переможні очки протягом сезонів. Кожен клан володіє унікальними здібностями і відрізняється сезонним доходом, стартовим рангом честі та рідною провінцією.

Протягом гри гравці укладатимуть і розриватимуть союзи, обиратимуть політичні дії, поклонятимуться богам, налаштовуватимуть свої клани та розставлятимуть фігури по всій Японії. У цьому процесі честь є відчутним елементом Rising Sun — високий рівень честі дає кілька переваг, тоді як низький може забезпечити прихильність темних сил світу. Але перш за все, Честь вирішує всі суперечки: у разі нічиєї перемагає гравець з найвищим показником Честі.

Якщо вам здається, що ви уже бачили щось схоже — не дивно. Автор цієї гри — Ерік М. Ленґ, який також створив «Анкх. Боги Єгипту» (видані у нас WoodCat), «Лють Крові» (анонсована Geekach Games) та «Ктулху. Смерть може померти» (анонсована Ігромагом). Ці ігри багато в чому схожі між собою, хоча й мають достатньо відмінностей аби усім разом знайти свої місця на поличці прихильника жанру контролю територій.

Переклад настільної гри вже завершено, тому за відкриттям передзамовлень варто слідкувати в офіційному магазині видавництва “Розум”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Видавництво Nasha Idea поділилося анонсами на червень

Сталевий алхімік

Продовження «Мору» живе та майже завершене

Мор

Настільна гра Wonderland’s War отримає українську локалізацію

wonderland war board game artwork

Відкрито передзамовлення на мальопис «Коротка історія українського борщу»

Коротка історія українського борщу

П’ята редакція Vampire: The Masquerade отримає українську локалізацію

vampire the masquerade coteries of new york cover

PlayStation Showcase 2023 разом із PlayUA — сьогодні о 23:00

PlayStation 4

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Шериф Ноттінгема. 2ге видання»

Шериф Ноттінгема

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Острів залізниць»

Острів залізниць

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: