[ОНОВЛЕНО] Sony звільняє працівників Bungie, шутер Marathon перенесено на 2025 рік

ОНОВЛЕНО: Ближче до ночі відкрилося більше деталей стосовно звільнень в Bungie. Ось що стало відомо:

  • Компанія скоротила 8% персоналу — це приблизно 100 осіб. Всі звільнені отримають від компанії грошову підтримку та медичне страхування щонайменше на три місяці.
  • Рішення про зменшення штату приймалося менеджментом студії. Sony до цього не мають відношення.
  • Причинами скорочень називають зменшення активності гравців у Destiny 2 та рівень доходів студії, який виявився на 45% нижчим за очікування.

Що стосується перенесення дати виходу фінального DLC — його відклали через внутрішні відгуки. Студія хоче завершити історію Destiny 2 на високій ноті.

Минулого року Sony придбала Bungie з конкретною метою — щоб її працівники допомагали іншим студіям Sony Interactive Entertainment зробити ігросервіс бодай уполовину такий же успішний, як Destiny 2. Однак Bungie, які отримали неочікувано круті умови як для придбаної студії, висловили розчарування всіма тодішніми розробками (включно з мультиплеєрною The Last of Us) і продовжили далі працювати над своїми іграми.

Схоже, комусь у Sony така незалежність студії не особливо сподобалася, і хвиля нещодавніх звільнень у компанії дійшла до самої Bungie. Про це повідомив генеральний директор Bungie Піт Парсонс:

Сьогодні сумний день в Bungie, оскільки ми прощаємося з колегами, що зробили величезний внесок у роботу нашої студії. Їх вплив на проєкти та культуру компанії є неосяжним і назавжди залишиться частиною Bungie.

Варто зазначити, що скорочення зачепило всі рівні працівників. У списку звільнених опинилася й менеджерка спільноти Destiny 2 / співкерівниця відділу доступності Bungie Ліана Рупперт.

 

…моє серце розривається за всіх постраждалих.

Зараз я шукаю іншу роботу. Я маю 21-річний досвід роботи в ігровій індустрії в медіа, виробництві й роботі зі спільнотою.

Я намагаюся це усвідомити, у мене розбите серце. Я не знаю, що робити далі… це був мій дім. Я відчуваю себе такою розгубленою.

написала Ліана у своїх соціальних мережах

На тлі таких скорочень Bungie перенесли доповнення The Final Shape для Destiny 2 з лютого на червень наступного року, а шутер Marathon, запланований на 2024, переїхав на 2025 рік… і це в кращому разі.

Андрій Присяжний

      • Тобто?
        Він набрав купу людей які не потрібні, насправді?
        Чи зараз, коли він пішов (нарешті) нове керівництво повертається до витоків? Типу робимо більше різноманітних сінгл плеєрних іграшок, а не онлайн дрочильні?

        • Нове керівництво ще ні до чого не повертається, бо його фактично ще не призначили.
          Але так, за Джима Раяна Соні дуже хотіла й собі щось успішне й мультиплеєрна як Колода чи Фортнайт, але випущені ігри загиналися моментально (привіт, Destruction All-Stars). От і купили Банджі, відваливши 3 млрд, по суті, лише за консультації. Банджі такі подивилися, сказали, що в Соні роблять гівно (через ще закрили не лише мультиплеєрний ТЛОУ, а наче й ще одну неанонсовану гру).
          Ну і на четвертий рік до Соні дійшло, що зливати гроші в цей напрямок не варто.

          • Ну як варіант.
            Але дивно що закрили проєкт по TloU, бо в 1й частині мульт до цих пір ганяють.
            Destruction All-Stars - це взагалі якась незрозуміла ху_ня.
            Особисто я сподіваюсь на те що вони дійсно переключаться з онланй дрочок, на нормальні сингл ігри.

          • Що? Вони і так випускають багато сінглів, ало. Якщо у Банжі щось вийде подібне на Дестіні 2, то це взагалі тоді шик, тому, що сам Дестан це тупо ТОП!

​Tencent згортає частину своїх інвестиції в ігрову індустрію

Китайська корпорація Tencent намагається вийти з багатьох своїх інвестицій у ігрові компанії, навіть попри чималі…

19 години

Bungie зробила симулятор побачень Destiny у стилі Dream Daddy, але керівництво було категорично проти

У нещодавньому інтерв’ю, де обговорювали подробиці сюжету оновлення в Destiny 2 під назвою Season of…

20 години

Том Голланд розповів, що поборов алкоголізм

Тридцятирічний Том Голланд зараз на перших шпальтах не лише через очікуваний багатьма фільм "Людина-павук: Абсолютно…

24 години

Українська гра Last Pirates: Die Together увійшла у топ-50 найпопулярніших демо-версій Steam Next Fest

Як ми писали 15 червня, українська гра Last Pirates: Die Together прийшла на цьогорічний Steam…

1 день

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

Valve оприлюднила ціну та дату виходу ігрового пристрою Steam Machine — компактного ігрового ПК на…

1 день

Відбувся реліз SAND — кооперативного шутера про святих галичан на далекій піщаній планеті

Кооперативний шутер SAND від львівської студії Hologryph, створений у співпраці з київською TowerHaus, нарешті з’явився в дочасному доступі…

2 дні

This website uses cookies.