[ОНОВЛЕНО] Sony звільняє працівників Bungie, шутер Marathon перенесено на 2025 рік

ОНОВЛЕНО: Ближче до ночі відкрилося більше деталей стосовно звільнень в Bungie. Ось що стало відомо:

  • Компанія скоротила 8% персоналу — це приблизно 100 осіб. Всі звільнені отримають від компанії грошову підтримку та медичне страхування щонайменше на три місяці.
  • Рішення про зменшення штату приймалося менеджментом студії. Sony до цього не мають відношення.
  • Причинами скорочень називають зменшення активності гравців у Destiny 2 та рівень доходів студії, який виявився на 45% нижчим за очікування.

Що стосується перенесення дати виходу фінального DLC — його відклали через внутрішні відгуки. Студія хоче завершити історію Destiny 2 на високій ноті.

Минулого року Sony придбала Bungie з конкретною метою — щоб її працівники допомагали іншим студіям Sony Interactive Entertainment зробити ігросервіс бодай уполовину такий же успішний, як Destiny 2. Однак Bungie, які отримали неочікувано круті умови як для придбаної студії, висловили розчарування всіма тодішніми розробками (включно з мультиплеєрною The Last of Us) і продовжили далі працювати над своїми іграми.

Схоже, комусь у Sony така незалежність студії не особливо сподобалася, і хвиля нещодавніх звільнень у компанії дійшла до самої Bungie. Про це повідомив генеральний директор Bungie Піт Парсонс:

Сьогодні сумний день в Bungie, оскільки ми прощаємося з колегами, що зробили величезний внесок у роботу нашої студії. Їх вплив на проєкти та культуру компанії є неосяжним і назавжди залишиться частиною Bungie.

Варто зазначити, що скорочення зачепило всі рівні працівників. У списку звільнених опинилася й менеджерка спільноти Destiny 2 / співкерівниця відділу доступності Bungie Ліана Рупперт.

 

…моє серце розривається за всіх постраждалих.

Зараз я шукаю іншу роботу. Я маю 21-річний досвід роботи в ігровій індустрії в медіа, виробництві й роботі зі спільнотою.

Я намагаюся це усвідомити, у мене розбите серце. Я не знаю, що робити далі… це був мій дім. Я відчуваю себе такою розгубленою.

написала Ліана у своїх соціальних мережах

На тлі таких скорочень Bungie перенесли доповнення The Final Shape для Destiny 2 з лютого на червень наступного року, а шутер Marathon, запланований на 2024, переїхав на 2025 рік… і це в кращому разі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

cs2

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

У Steam можна безкоштовно зіграти у Rainbow Six Siege, BattleBit Remastered і ще 2 гри

tom clancy's rainbow six sieg

Destiny 2: The Final Shape перенесли на червень 2024 року

p.ua.destiny 2 the final shape

Творець культової гри MediEvil продає свою нагороду BAFTA, щоб не опинитися на вулиці

medievil (1)

Онлайн у Counter-Strike 2 впав до найнижчої позначки за 2023 рік

Counter-Strike 2

Gearbox готує відразу дві нові Borderlands

ОГЛЯД MARVEL’S SPIDER-MAN 2 — Найкращий ексклюзив Sony! (Я – Тадаші)

Павук 23123

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: