web analytics

«NEZLAMNIST» — музика масованих обстрілів і блекауту

Новий сольний EP музиканта Влада Плотнікова досліджує стани та виклики, з якими українцям довелося зіткнутися через повномасштабне російське вторгнення. Атмосферний мікс електроніки, ембієнту та даунтемпо для емоційного бусту.

Назва міньону, «NEZLAMNIST» («Незламність»), говорить сама за себе. Композиції, що увійшли до EP різнобічно розкривають досвід українців під час війни: від невизначеності до впевненої віри в краще, від страху й сум’яття до прийняття реальності та готовності до всього. І лейтмотивом через увесь матеріал проходить ідея про незламність духу нашої нації, про силу витримати будь-які випробування з гідністю.

Міні-альбом містить 6 треків, із яких 4 нових композиції були написані в період масованих обстрілів України росією восени 2022 року. Це треки «Live One Day At A Time», «Kalidor», «Blackout» і «Vse Bude Dobre». Вони були написані дуже швидко, фактично за два тижні, і кожен із них є своєрідною рефлексією Влада на поточні події.

Влад жартує, що в той період розклад дня був дуже простим: прокинувся, перейшов у коридор (якщо не спав там), посидів, промоніторив новини (якщо був зв’язок), дочекався відбою повітряної тривоги, перейшов у студію, попрацював над демкою і далі все з початку.

Крім нових треків до ЕР також увійшли композиції «Ukie» та «Alternative Signal». Перша з них вийшла синглом навесні 2022 року і стала фактично першою творчою реакцією музиканта на велику війну. Цей трек став для нього свого роду «рятувальним кругом» і можливістю хоча б частково осягнути те, із чим нам усім довелося зіткнутися.

Що ж щодо «Alternative Signal», то цей трек є значно старшим за «NEZLAMNIST». Він був перевиданий синглом ще у 2021 році, але перший реліз відбувся і того раніше — у 2016 році. Тим не менш, виявилося, що його ідея і посил актуальні і для нової ЕР, адже композиція — про пошук внутрішньої сили та опори, щоби пережити найтемніші часи та думки. У контексті нинішніх реалій вона здобула нового наповнення та сенсів.

Загалом, попри таку важку та велику тему, ЕР є доволі легким для прослуховування матеріалом. Він дає значно більше надії та підбадьорювання, аніж провокує поринання в темряву власних думок. Ця музика стане ідеальним компаньоном щоденних ритуалів, або ж таким собі «емоційним бустером» у непрості моменти.

Цікаво

  • гурт TOTAL-EMPTY

    Новий український пост-рок: гурт TOTAL-EMPTY

  • Про музику в іграх (feat. Vlad Plotnikov) [Подкаст]

    Про музику в іграх (feat. Vlad Plotnikov) [Подкаст]

  • FoxTail

    Звукове оформлення в іграх: чому воно настільки важливе?

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

УСЯ українська музика у S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (Radio MIX)

stalker radio

Українська музика в S.T.A.L.K.E.R. 2: від Мозгового до ZWYNTAR

s.t.a.l.k.e.r. 2 heart of chornobyl

Linkin Park повертається

p.ua.linkin park 1

Потужність 10/10: реліз саундтреку Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color

Ірраціональний спокій неспокійних ночей у новому синглі Влада Плотнікова — «Nightfall Peril»

p.ua.nightfall peril (resilience in the face of terror) main

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color

Неповторний звуковий дизайн і як його створити: інтерв’ю з представниками VP Production

НЕПОВТОРНИЙ ЗВУКОВИЙ ДИЗАЙН і як його створити: інтерв'ю з представниками VP Production

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5