web analytics

Нові подробиці римейку Master of Orion

Wargaming у своєму офіційному блозі діляться новими подробицями щодо римейку Master of Orion. Цього разу працьовиті розробники вирішили розповісти нам про одну з ігрових рас. Отож…

Дарлоки – така собі суміш кваріанців і саларіанців з Mass Effect. Вони торгують секретами, плетуть інтриги і шантажують. Технології в цієї раси на максимальному з можливих рівнів, адже вони не нехтують промисловим шпигунством і з радістю присвоять собі технологію, яка, волею випадку, лежить не на своєму місці.

Title_Big_Darlock

Усі представники цієї раси є прихильниками анархії і зневажають будь-які правила та закони. І це ще одна причина, з якої Дарлоків недолюблюють у всіх закутках Всесвіту. Єдина раса, з якою вони підтримують доволі непогані відносини — це люди.

Мова Дарлоків нагадує шипіння і клацання, хоч загалом вони здатні вивчити будь-яку мову та набувати зовнішнього вигляду будь-якої іншої раси.

Дарлоки обожнюють новини, і переглядають їх цілими днями, сидячи за кількома моніторами, і хоч вони не в змозі розуміти всього, що відбувається на екрані, та завдяки цьому стали найкращими шпигунами сузір’я.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Відбувся реліз довгоочікуваної космічної стратегії Master of Orion

Подробиці п’ятого етапу раннього доступу Master of Orion

В Master of Orion з’явилися нові раси

Відеопрев’ю Master of Orion: Conquer the Stars

Прев’ю Master of Orion: Conquer the Stars

Нові подробиці Master of Orion

Колекційне видання та подробиці Master of Orion