Оголошено переможців Ukrainian Visual Novel Jam 4

Стали відомі переможці конкурсу створення візуальних новел українською Ukrainian Visual Novel Jam 4, організований інді-розробником Русланом Саліковим (TERNOX Games), у якому поодинокі розробники і студії могли позмагатися між собою у створенні унікальних проєктів із нетривіальним сюжетом і креативними думками. Конкурс проходив з 2 лютого до 19 лютого і за цей час творці пердставили 62 проєкти об’єднані однією темою — відлуння, яку кожен міг інтерпретувати по своєму. Ще 2 тижні тривав період оцінювання, де учасники читали чужі твори й виставляли їм бали за текст, візуал, звук, задум, реалізацію і відповідність темі.

Перемогу в конкурсі здобула моторошна і похмура гра «Обережно, двері зачиняються!», у якій головна героїня Настя у чорних тунелях нічного метро зустрінеться віч-на-віч з привидами, що не можуть спокійно відійти в інший світ. Творці розкривають тему смерті та війни, що породжує час, коли хочеться втекти і сховатися від поганих новин, наче їх і немає. Проходження гри займає до 1 години і має 3 кінцівки, що залежатимуть від того, скільком привидам зможе допомогти Настя і чи правильно вона це зробить. Ви також можете пережити цю історію завантаживши гру абсолютно безкоштовно.

Кажуть, що вночі, коли метро вже закрите, іноді можна почути звуки потяга. Але це ніяк не може бути потяг, бо ж останній уже проїхав? До того ж, є лише звук. Самого потяга ніколи не видно.

йдеться в описі до гри

Перша десятка робіт виглядає так:

  1. Обережно, двері зачиняються!
  2. Череп лицаря Говарда
  3. Остання плівка
  4. Те, що лишається
  5. Жило на небі Сонце
  6. Постать голосу
  7. Сірко. Апокриф
  8. Граніт
  9. Дисперсія
  10. Не Кричи

Із повним переліком можна ознайомитися тут.

Стосовно призів, то творці робіт першої п’ятірки отримають по 5000₴, які вони заздалегідь можуть переказати у благодійні фонди на свій розсуд. Гра, яка посіла 1 місце за сумою всіх категорії оцінювання, отримає окремо 5000 гривень. Також Ternox обіцяв за кожну готову конкурсну роботу відправити по 500₴ у фонд «Повернись живим».

Також, гарним бонусом є те, що кожен учасник конкурсу може особисто звернутися до Руслана й отримати поради щодо подальшої розробки гри і її продажу на платформах.

Ознайомитися з минулорічними переможцями Ukrainian Visual Novel Jam ви можете тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3 визнано найкращою грою BAFTA Games Awards 2024

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Чутки: Ubisoft та розробники Dead Cells скоро анонсують роуґлайк по всесвіту Prince of Persia

prince of persia the fallen king

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Deep Rock Galactic: Survivor, Goat Simulator 3 — У Steam триває розпродаж запальних ігор для компанії

Coffee Stain

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?