web analytics

Перші офіційні книжки Netflix «Sex Education» виходять українською

Хітовий серіал «Секс-просвіта» отримав книжкові доповнення: роман про пригоди чотирьох друзів зі школи Мурдейл у великомі місті та путівник, який детально розглядає психологічні, біологічні та соціальні аспекти стосунків та допомагає прийняти себе та світ у всьому його різноманітті.

Роман Кейті Бірчел «Поїздка» (переклад Сергія Ковальчука) та нонфікшн Лорі Нан «Секс-просвіта. Інструкція до життя. Статеве виховання без купюр, якого тобі завжди бракувало» (переклад Анни Топіліної) вийдуть українською у видавництві «Рідна мова» у грудні 2021 року.

«Поїздка» – пригодницький і навіть дещо детективний роман, у якому Мейв, Отіс, Ерік та Еймі вирушають до великого міста, щоб допомогти братові Мейв Шону, який потрапив у неабияку халепу. Друзям доведеться і перевтілюватись (за це відповідатиме Ерік), і проводити сеанси психоаналізу (Отісе, твій вихід), і зачаровувати щирістю (Еймі в цьому неперевершена), і збирати це все докупи (Мейв як очільниця цієї спецоперації). Канонічне зображення персонажів потішить шанувальників серіалу, а для тих, хто його не бачив, дотепна історія стане мотивацією подбати про підписку на Netflix.

Ціна: 250 грн. У продажу – у грудні 2021 року.

«Секс-просвіта. Інструкція до життя. Статеве виховання без купюр, якого тобі завжди бракувало» – посібник мрії без осуду і сорому, який водночас є науковим дослідженням, підкріпленим доказовими фактами, і немовби розмовою з добрим досвідченим другом, який приймає тебе таким, як ти є. Відповіді на безліч незручних запитань, які часто нікому поставити, слушні поради та підтримка, адже головна мета цієї книжки, щоб кожен, хто її читає, почав ставитись до себе та навколишнього світу з розумінням та позитивом. Додаток: перелік та контакти українських організацій, в яких можна отримати консультації та допомогу.

Ціна: 200 грн. У продажу – у грудні 2021 року.

Саме такої книж­ки я потребувала у свої шістнадцять, коли шукала актуальну, відверту та об’єктивну інформацію про те, як орієнтуватися в новому для мене світі сексу. Як і серіал, ця книжка оспівує буремну підліткову реальність та спонукає говорити про речі, яких ми боїмося, і просити допомоги, коли її потребуємо.

пише Лорі Нан у передмові до видання

Хоч обидві книжки створені для підліткової аудиторії, зацікавлять і дорослих читачів.

Також книжки доступні комплектом з двох книжок серії «Секс-просвіта».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Комікс «Ласун. Книга1» нарешті вийде українською!

Ласун

Стало відомо хто буде наступним “Доктором Хто”

Джоді Віттакер

Не зовсім адаптація — Огляд коміксу «Дюна. Книга 1»

Дюна. Книга 1

Що далі, то гарячіше. Огляд коміксу «Сага. Книга 3»

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Під ялинку: Добірка коміксів, які варто дарувати на новорічні свята

Добірка коміксів, які варто дарувати на новорічні свята

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Міз Марвел

Інша, Пхеньян та Зоряний Крейсер Мазепа — Дайджест коміксів #14

Marvel 1602