Подробиці масштабного оновлення Survarium

Вітчизняна студія Vostok Games повідомила про вихід оновлення 0.26 для постапокаліптичного онлайн-шутера Survarium. Основні нововведення включають новий режим гри, дерево навичок гравця, нова зброя, новий дизайн інтерфейсу і багато іншого. Особливу увагу було приділено оптимізації на низьких налаштуваннях графіки на слабких ПК, завдяки чому в окремих ситуаціях рівень продуктивності підвищився на 20-30%.

Новий режим гри: Командний бій

Компанія Vostok Games продовжує урізноманітнювати PvP. З оноовленням 0.26, до чинних двох варіантів  ігрового режиму зі збором батарей, додається класичний командний бій. У цьому режимі дві команди гравців борються до повного знищення команди супротивника. Кожна з команд має обмежену кількість очок, які втрачаються при смерті гравців команди. Якщо у команди залишилося нуль очок, то можливість переродження стає неможливою. Однак уцілілі зберігають можливість виграти бій, якщо зможуть довести ворожу команду до нуля і знищити всіх гравців.

d4ac5f3b-e8a6-4c1b-9046-c0d4902526c9

 Дерево навичок: стрілецька і фізична підготовка

Розробники поступово вводять у гру оновлену систему розвитку навичок ігрового персонажа. На місце єдиної смужки навички приходить дерево навичок з п’ятирівневими гілками. Перший рівень відкритий завжди. Щоб відкрити наступні, гравцям необхідно вкласти певну кількість очок умінь в навички поточної гілки. Кожен навик може бути поліпшений від одного до п’яти разів, залежно від його типу. Кожна гілка розвитку спроектована таким чином, щоб підходити відразу під кілька стилів гри.

94cbe2e6-8452-41ff-8468-b2186527b384

Нова зброя

З оновленням 0.26 арсенал озброєння поповнився цілою низкою нової зброї. Арсенал поселення “Край” поповнили ПП-2000 під калібр 9мм, спеціалізована снайперська великокаліберна гвинтівка ВССК “Вихлоп”, а також крупнокаліберний штурмовий автомат АШ-12. Арсенал Армії Відродження поповнили легендарною самозарядною снайперською гвинтівкою СВД, а також сучасним варіантом автомата Калашникова АК-12. Крім цього, тепер у грі є марксманська гвинтівка SOCOM 16, яка доступна тільки в якості нагороди за бій.

0902a281-7a6a-43b4-9dd1-77af32b7b8cb

Профілі спорядження

Гравці отримали можливість створювати кілька профілів екіпірування в ігровому лобі. Профіль екіпірування — це набір зі зброї, предметів одягу, набоїв і спецзасобів, між якими ви можете перемикатися в бою під час переродження. Кожне перемикання спорядження буде віднімати якийсь час, тому зловживати цією можливістю не вийде.

3178a23c-4456-4acf-8134-5779af7ef6e4

Нове вікно результатів бою

Ігророби змінили вікно виводу результатів бою, щоб дати гравцям більше інформації про те, що впливає на отримання репутації, досвіду, а також на дохід і витрату грошей в бою. Тепер гравці будуть бачити детальну інформацію, на лагодження яких предметів і на поповнення яких набоїв витрачаються кошти. Крім цього, клацнувши ім’я будь-якого персонажа, ви зможете побачити повний набір його екіпірування.

b4af7df9-c93f-4150-babc-71974544ce0a

Нагадуємо, бета-версія Survarium доступна безкоштовно для всіх зацікавлених на офіційному сайті.

Читайте також

Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Survarium

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Fear the Wolves страждає від браку гравців, не допомогло навіть зниження ціни

Fear the Wolves

Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Vostok Games розробляють гру в жанрі королівська битва

Fear the Wolves

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Огляд оновлення 0.50 у Survarium

Survarium PvE

Популярне