Прев’ю Alone in the Dark: Illumination

Останніми роками компанія Atari почувається, ох, як недобре. Заявили про банкрутство, пішли в напрямку мобільних ігор, але все ж зібралися силами і почали відроджувати свої відомі тайтли, один з яких — Alone in the Dark, на бету якого ми потрапили.

Alone in the Dark — це мамця жанру survival horror (а не Resident Evil, як багато хто міг подумати). Гра, яка не на жарт лякала ґеймерів початку 90-х. Остання частина серії вийшла у 2008-му. Попри те, що це вже були не жахи, гра стала стильною і цікавою пригодою, з великою кількістю унікальних ідей та з максимально можливо кривою реалізацією.

Alone in the Dark: Illumination — нова частина серії, яка не є продовженням AitD 2008, але і не є остаточним перезапуском, оскільки один з головних героїв Тед Карнбі є прями нащадком Едварда Карнбі, головного героя оригінальної гри, тому є крихта надії, що будуть присутні згадки про перші частини серії.

Події Alone in the Dark: Illumination розгортатимуться у містечку Лорвіч, яке одної миті зруйнувала сильна повінь, і як розповідали краяни, містечко оповила густа імла, та захопила сама Темрява. У беті нам дозволили зазирнути лише у шахти Лорвіча.

AitD: Illumination подається так само, як і Left 4 Dead. Тобто у нас є кампанії, поділені на розділи. Мета кожного — дійти з точки А до точки Б. Міні-завдання, які потрібно буде виконувати під час походу до точки Б і 4 персонажі: Тед Карнбі — детектив з надприродного, про нього вже було загадано вище; Відьма і заодно правнучка Емілі Гартвуд, яка є героїнею оригінальних частин; Священик, який узявся за зброю, щоб перемогти Темряву; Інженер — дівчисько, яке вміє майструвати різні кльові штуки.

До цієї схеми L4D автори додали декілька власних оригінальних ідей. Наприклад, після кожного перезавантаження рівня, до точки Б ми не зможемо потрапити цим же шляхом, бо його може завалити, або банально дверцята, які перед тим можна було відчинити, будуть зачиненими.

Оскільки наш ворог — Темрява, то у пітьмі її неможливо знищити. Доведеться шукати джерела світла, наприклад, справні ліхтарні стовпи або розпалювати вогонь у бочках. А ще можна буде кастомізувати персонажів, але оригінальність кастомізації оцінити важко, оскільки цей пунктик недоступний у беті.

Ігровий процес у беті Alone in the Dark: Illumination жахливо дерев’яний. Стрільба нецікава, а ще вороги на неї ніяк не реагують, доки їх лічильник здоров’я не впаде до нуля, а коли впаде, тоді ця Темрява просто падатиме з однаковою анімацією. Незважаючи на те, що„Темрява буває різна, сам ігролад не сильно змінюється. Знайшов джерело світла — засипав свинцем Темряву і так що разу, а ШІ цих ворогів ще нелогічніший, ніж у зомбі в Left 4 Dead. Проблема також з камерою — вона просто не керована. Звісно, усі проблема можна скинути бету, але здається, що в беті гра має бути в ліпшому стані.

Проблема Alone in the Dark: Illumination здебільшого в тому, що це Alone in the Dark. Ну, не кооперативного „шутана“ у стилі L4D чекали фанати. Якість бета-тесту не дуже обнадіює, але все ж, можливо, якщо доведуть ігролад до кращого вигляду, поправлять камеру, звук, додадуть діалоги і кат-сцени, тоді Illumination може стати непоганим претендентом для гри з друзями. А побачити, чи сподівання здійсняться, можна буде наприкінці 2015-го. До того часу рекомендуємо усім, в кого сталеві нерви, зіграти у Alone in the Dark 2008. Хоч гра крива, але після проходження, ви її точно не забудете.

Читайте також

Напартачити неможливо зробити ідеально. Огляд NBA 2K22

Старенька інді про старенького дідуся: що таке Old Man’s Journey від Nikattica

Красиво, мило та жорстоко – Kena: Bridge of Spirits огляд від Nikattica

Баланс настільної та відеогри: огляд Lost in Random від Nikattica

Lost in Random

Огляд ігрового ноутбука Acer Predator Helios 300. ХОЧЕТЬСЯ, але НЕМОЖЛИВО купити!

Predator Helios 300

Антиутопія і не Bioshock? Дивакуватий виживач із Канади | Огляд We Happy Few від Nikattica

«Пірати Дикого поля» – огляд серіалу «Козаки: Абсолютно брехлива історія» (Levko and Ruta)

Раз, два, три – палати будеш ти! Огляд Cuphead від Nikattica

Nikattica

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: