Прев’ю Alone in the Dark: Illumination

Останніми роками компанія Atari почувається, ох, як недобре. Заявили про банкрутство, пішли в напрямку мобільних ігор, але все ж зібралися силами і почали відроджувати свої відомі тайтли, один з яких — Alone in the Dark, на бету якого ми потрапили.

Alone in the Dark — це мамця жанру survival horror (а не Resident Evil, як багато хто міг подумати). Гра, яка не на жарт лякала ґеймерів початку 90-х. Остання частина серії вийшла у 2008-му. Попри те, що це вже були не жахи, гра стала стильною і цікавою пригодою, з великою кількістю унікальних ідей та з максимально можливо кривою реалізацією.

Alone in the Dark: Illumination — нова частина серії, яка не є продовженням AitD 2008, але і не є остаточним перезапуском, оскільки один з головних героїв Тед Карнбі є прями нащадком Едварда Карнбі, головного героя оригінальної гри, тому є крихта надії, що будуть присутні згадки про перші частини серії.

Події Alone in the Dark: Illumination розгортатимуться у містечку Лорвіч, яке одної миті зруйнувала сильна повінь, і як розповідали краяни, містечко оповила густа імла, та захопила сама Темрява. У беті нам дозволили зазирнути лише у шахти Лорвіча.

AitD: Illumination подається так само, як і Left 4 Dead. Тобто у нас є кампанії, поділені на розділи. Мета кожного — дійти з точки А до точки Б. Міні-завдання, які потрібно буде виконувати під час походу до точки Б і 4 персонажі: Тед Карнбі — детектив з надприродного, про нього вже було загадано вище; Відьма і заодно правнучка Емілі Гартвуд, яка є героїнею оригінальних частин; Священик, який узявся за зброю, щоб перемогти Темряву; Інженер — дівчисько, яке вміє майструвати різні кльові штуки.

До цієї схеми L4D автори додали декілька власних оригінальних ідей. Наприклад, після кожного перезавантаження рівня, до точки Б ми не зможемо потрапити цим же шляхом, бо його може завалити, або банально дверцята, які перед тим можна було відчинити, будуть зачиненими.

Оскільки наш ворог — Темрява, то у пітьмі її неможливо знищити. Доведеться шукати джерела світла, наприклад, справні ліхтарні стовпи або розпалювати вогонь у бочках. А ще можна буде кастомізувати персонажів, але оригінальність кастомізації оцінити важко, оскільки цей пунктик недоступний у беті.

Ігровий процес у беті Alone in the Dark: Illumination жахливо дерев’яний. Стрільба нецікава, а ще вороги на неї ніяк не реагують, доки їх лічильник здоров’я не впаде до нуля, а коли впаде, тоді ця Темрява просто падатиме з однаковою анімацією. Незважаючи на те, що„Темрява буває різна, сам ігролад не сильно змінюється. Знайшов джерело світла — засипав свинцем Темряву і так що разу, а ШІ цих ворогів ще нелогічніший, ніж у зомбі в Left 4 Dead. Проблема також з камерою — вона просто не керована. Звісно, усі проблема можна скинути бету, але здається, що в беті гра має бути в ліпшому стані.

Проблема Alone in the Dark: Illumination здебільшого в тому, що це Alone in the Dark. Ну, не кооперативного „шутана“ у стилі L4D чекали фанати. Якість бета-тесту не дуже обнадіює, але все ж, можливо, якщо доведуть ігролад до кращого вигляду, поправлять камеру, звук, додадуть діалоги і кат-сцени, тоді Illumination може стати непоганим претендентом для гри з друзями. А побачити, чи сподівання здійсняться, можна буде наприкінці 2015-го. До того часу рекомендуємо усім, в кого сталеві нерви, зіграти у Alone in the Dark 2008. Хоч гра крива, але після проходження, ви її точно не забудете.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ребут Alone in the Dark вийде 25 жовтня, але пролог уже доступний задарма

alone in the dark reboot

«Хєрмен» | Огляд українського супергеройського мальопису (Третя Паралель)

xmen review thumb

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Ремейк по-українськи. Огляд Sherlock Holmes The Awakened

sh3re screenshot 2023.04.07 12.21.18.98

Розбір Ґеймдизайну The Long Dark. Найкраще виживання (Game Design — мистецтво)

tldplayua

Зробити Вибір БЕЗ Вибору. Справжній Сенс Life is Strange (GAME DESIGN — мистецтво)

Максін

Космос Шредінґера. Огляд Dead Space

Dead Space 2023 рімейк

Не дуже мертвий космос. Огляд The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: