Прев’ю оновлення 0.42 у Survarium (+розіграш)

surv042previevheader

Компанія Vostok Games повідомляє про запуск на публічному тестовому сервері Survarium оновлення 0.42. Прийняти участь у тестуванні може будь-який зареєстрований не пізніше 27 квітня 2016 року гравець. Тестовий клієнт із версією 0.42a4 доступний за посиланням. Кожен акаунт на тестовому сервері отримає максимальний ранг у всіх угрупувань, 10 мільйонів срібла та по 10 тисяч золота та деталей.

До слова, вже 9 травня у пабліку PlayUA пройде розіграш 25 промо-кодів на  2 тижні преміум-аккаунту, українську символіку та 500 деталей для покращення вашої зброї. Із умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Полювання за артефактом

Із оновленням 0.42 у грі з’явиться знайомий прихильникам мережевих баталій у S.T.A.L.K.E.R режим «Полювання на артефакт», у якому команди змагатимуться за цінний артефакт «Лісове сяйво». Команда, яка першою принесе на свою базу 5 артефактів перемагає, при цьому одночасно на мапі може знаходитись лише один артефакт, місце знаходження якого відоме усім гравцям. Якщо гравець підбирає артефакт, то швидкість його пересування знижується, але при цьому артефакт підвищує його регенерацію.

surv042foresthalo

Нова система реєстрації пошкоджень

Технологія піксель коректної системи реєстрації пошкоджень має знівелювати вплив тікрейту на точність розрахунків реєстрації пошкоджень. Це означає, що гравцеві відтепер не потрібно враховувати жодних факторів, окрім швидкості польоту кулі та руху противника. До цього ж, у разрахунках враховувалась ще і різниця пінгу гравців та сервера, що призводило до десинхронів та непроходження пошкоджень.

Інші зміни

Окрім описаних вище змін, оновлення 0.42 принесе у гру оновлену систему рейтингів, перероблену мапу «Лондон», десятки балансних виправлень та нову снайперську гвинтівку АСВК, яка замінить Barrett M82. Із повним списком змін можна ознайомитись на офіційному сайті гри.

surv042asvkkord

Читайте також

Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Survarium

“Вона має плани на цей жалюгідний світ!” Rage 2: Rise of the Ghosts представляє нового лиходія

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Fear the Wolves страждає від браку гравців, не допомогло навіть зниження ціни

Fear the Wolves

Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Vostok Games розробляють гру в жанрі королівська битва

Fear the Wolves

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Популярне