Прев’ю оновлення 0.42 у Survarium (+розіграш)

surv042previevheader

Компанія Vostok Games повідомляє про запуск на публічному тестовому сервері Survarium оновлення 0.42. Прийняти участь у тестуванні може будь-який зареєстрований не пізніше 27 квітня 2016 року гравець. Тестовий клієнт із версією 0.42a4 доступний за посиланням. Кожен акаунт на тестовому сервері отримає максимальний ранг у всіх угрупувань, 10 мільйонів срібла та по 10 тисяч золота та деталей.

До слова, вже 9 травня у пабліку PlayUA пройде розіграш 25 промо-кодів на  2 тижні преміум-аккаунту, українську символіку та 500 деталей для покращення вашої зброї. Із умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Полювання за артефактом

Із оновленням 0.42 у грі з’явиться знайомий прихильникам мережевих баталій у S.T.A.L.K.E.R режим «Полювання на артефакт», у якому команди змагатимуться за цінний артефакт «Лісове сяйво». Команда, яка першою принесе на свою базу 5 артефактів перемагає, при цьому одночасно на мапі може знаходитись лише один артефакт, місце знаходження якого відоме усім гравцям. Якщо гравець підбирає артефакт, то швидкість його пересування знижується, але при цьому артефакт підвищує його регенерацію.

surv042foresthalo

Нова система реєстрації пошкоджень

Технологія піксель коректної системи реєстрації пошкоджень має знівелювати вплив тікрейту на точність розрахунків реєстрації пошкоджень. Це означає, що гравцеві відтепер не потрібно враховувати жодних факторів, окрім швидкості польоту кулі та руху противника. До цього ж, у разрахунках враховувалась ще і різниця пінгу гравців та сервера, що призводило до десинхронів та непроходження пошкоджень.

Інші зміни

Окрім описаних вище змін, оновлення 0.42 принесе у гру оновлену систему рейтингів, перероблену мапу «Лондон», десятки балансних виправлень та нову снайперську гвинтівку АСВК, яка замінить Barrett M82. Із повним списком змін можна ознайомитись на офіційному сайті гри.

surv042asvkkord

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Dying Light 2 нарешті з’явиться вогнепальна зброя

Dying Light 2

У No Man’s Sky безкоштовні вихідні на честь виходу оновлення Omega з перепрацьованими експедиціями

No Man's Sky

Forza Motorsport скоро отримає оновлення прогресії автомобілів, про яке просили гравці

Forza Motorsport

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Секс, пияцтво та інші «Гріхи плоті» з’являться в Cult of the Lamb наступного тижня

Cult of the Lamb Гріхи плоті

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

cs2

У Оновленні 2.1 для Cyberpunk 2077 нарешті додадуть повноцінне метро та побачення з коханими

Ubisoft офіційно анонсувала перевидання Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: