Прев’ю Warhammer 40,000: Regicide

За останні декілька років ігрова частина франчайзу Warhammer 40,000 доволі відчутно розрослася, адже Games Workshop майже вільно роздає права на використання сетинґу. Warhammer 40,000: Regicide, яка нещодавно з’явилася в дочасному доступі в Steam, якраз є представником пост-THQ-ігор по Васі.

Оскільки гра ще в дочасному доступі, то зараз доступні далеко не всі функції. Так, обнаділивими, але поки що неактивними є Кампанія (при натисканні просто показують трейлер) та Арсенал. Також, попри те, що гравець і кожен вид фігур отримують окремий досвід, це поки що дає трохи менше ніж нічого. У перспективі, в наступних оновленнях ці рівні дозволять використовувати командувачу більше спец-вміннь та якось кастомізувати фігури.  Та все ж основа гри вже є й виглядає доволі непогано.

Зараз у грі присутні два режими: звичайні шахи й реґіцид. Прості шахи, оформлені в вахівському стилі, де під час бою фігури видовищно й криваво нищитимуть одна одну.

Regicide

А Реґіцид — це родзинка гри. У цьому режимі хід кожного гравця поділяється на дві фази, а в кожного юніта з’являються показники здоров’я, атаки, та унікальні й не дуже вміння. Під час першої гра нічим не відрізняється від звичайних шахів: рухай фігури і вбивай їх. Усе найцікавіше починається під час другої фази, де гравець може використовувати свої спец-уміння й робити додаткові дії фігурами, та на все у гравця є певна кількість очок дії на хід. У цих межах можна коїти що завгодно. Хочеш кинути гранатою в ворожого короля? Будь ласка! Бажаєш постріляти по ворожій фігурі, побити в ближньому бою, чи викликати обстріл з орбіти? Запросто! І це далеко не всі можливі способи здобути перевагу. Усі пошкодження, котрі завдаються, або отримуються обчислюються за допомогою старих добрих кубів, які кидає комп’ютер.

Зараз у Реґіцид можна зіграти з ботами, або ж випробувати долю в мультиплеєрі, котрий на диво показує доволі обнадійливі ознаки життя. Противники знаходяться доволі швидко.

Є два типи людей, котрі грають у цю гру. Перші — фани Warhammer 40,000, котрі просто мають отримати цю гру до своєї колекції. Часом серед них трапляються й такі, хто трохи вміє грати власне в шахи. Другі — це любителі шахів, котрим мало того, що можуть запропонувати інші подібні ігри, або котрим хочеться ще чогось подібного до Battle vs. Chess.

Warhammer 40,000: Regicide поки що доволі прохідна гра і затримаються в ній лиш воргамеристи-шахісти (а цей вид людей стрімко вимирає). Але гра варта того, щоби присвятити їй кілька вечорів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K

«Єретик!»: тепер з Ілона Маска сміються фанати Warhammer 40000

sad elon

Warhammer Skulls 2023: покваптеся безкоштовно отримати гру й цікавинки на GOG!

Покрокову стратегію Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War безкоштовно роздають в Epic Games Store

warhammer 40,000 gladius relics of war

Molfar Comics видадуть ще дві книги у всесвіті Warhammer

Warhammer 40K

Генрі Кавілл зіграє у екранізації Warhammer від Amazon

henry cavill

Генрі Кавілл фанатіє від Total War: Warhammer 3

Генрі Кавілл

Warhammer: Vermintide 2 роздають безкоштовно у Steam

Warhammer: Vermintide 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: