Розробники Wasteland 2 покращать графіку гри

wasteland-2-trading-card-3

Розробники зі студії inXile Entertainment повідомили про намір продовжувати покращувати свій проект — рольову гру Wasteland 2 — навіть після релізу. Серед найближчих планів ігроробів — випустити оновлення, яке перенесе проект з рушія Unity 4.5 на новішу версію Unity 5. А це обіцяє значно покращити графічну складову гри. Щоправда, жодними скріншотами чи відео розробники не поділились, тому наразі залишається вірити їм на слово.

Завдання, над яким ми зараз працюємо, полягає в переході Wasteland 2 з рушія Unity 4.5 на Unity 5, що подарує нам кілька нових можливостей. Основна перевага переходу на Unity 5 у тому, що п’ята версія містить багато інструментів з Unity 4.x Pro. Ми користувались багатьма із цих інструментів під час розробки, і скоро вони будуть доступні модерам, без сплати тисяч доларів за ліцензія Pro Unity.

Як бачимо, майбутнє оновлення додасть підтримку модифікацій. Окрім того, розробники запевняють, що зміни також стосуватимуться ігрового процесу. Коли це оновлення вийде — вони не сказали.

Нагадаємо, фінальна версія Wasteland 2 вийшла 19 вересня минулого року. Із нашим оглядом можна ознайомитись тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Встигніть купити Expansion Pass для Wasteland 3 зі знижкою

Wasteland 3

Підтверджено використання Unreal Engine 5 у ще одній грі

unreal engine 5

Ґеймдизайнер Planescape: Torment працює над новою RPG

Broken Roads

Wasteland 3 досягла мети спільнокошту за три дні

Оприлюднено ігролад Wasteland 3

Wasteland 2: Director’s Cut вийде у жовтні

Wasteland 2 Game of the Year — безкоштовно для всіх власників оригіналу

Wasteland 2

Краса The Forest на Unity 5