web analytics

[ОНОВЛЕНО] Sega придбала творців Angry Birds

Нині ми не так часто чуємо про Angry Birds та інші ігри фінської студії Rovio, але Sega Sammy Holdings (батьківська компанія Sega) офіційно підтвердила, що обидві компанії дійшли згоди і придбанню Rovio Entertainment бути. Купівля компанії за 776 млн доларів буде завершена у другому кварталі поточного року. Раніше компанію Rovio намагалися придбати ізраїльські розробники мобільних ігор Playtika, але перемовини не були успішними.

Надзвичайно популярна свого часу Angry Birds з’явилася у 2009 році. Гра у багатьох асоціювалася із ґеймінгом на мобільних платформах. Якщо цікаво подивитися підбірку українських мобільних ігор, то можна зробити це ось тут. Sega зацікавлена у купівлі Rovio Entertainment, оскільки японська компанія прагне зміцнити своє становище на мобільному ринку. Більше того, фінська компанія володіє правами на мультфільми Angry Birds, що також стане у нагоді.

Було би цікаво побачити, що з цього буде в майбутньому, адже нині ґеймери ще більш уважно слідкують за іншим великим придбанням — угодою між Microsoft та Activision Blizzard.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Зразкове перевидання! Критики рекомендують Shin Megami Tensei V: Vengeance

shin megami tensei v vengeance

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

«4 мільйони годин переглядів за вихідні»: серіал про Наклза — найуспішніший реліз Paramount+

Наклз

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol