Що (і хто) нас чекає у фільмі “Чорний Адам”?

Нещодавно на DC FanDome було показано перший тизер фільму “Чорний Адам” (Black Adam) за коміксами DC. Оскільки відзняти наразі нічого не було можливо через карантин, тизер був повністю мальований, однак за всіма показниками видно, що проект почав жваво рухатись у бік зйомок. Новою інформацією у інтерв’ю для видання Collider поділився продюсер фільму Гайрем Ґарсіа.

Ми дуже схвильовані можливістю познайомити глядача з Товариством Справделивості (Justice Society) та відправити їх у одну “пісочницю” з Чорним Адамом. Це буде щось фантастичне. Також для вже досідчених шанувальників цих персонажів буде досить хвилюючим побачити, які саме елементи з класичних історій ми використаємо в якості як натхнення. Коли ти береш настільки сильного персонажа, як Чорний Адам і вводиш його у кіновсесвіт DC, ти маєш бути впевненим у персонажах, які будуть його оточувати. Як любить казати Двейн Джонсон, ієрархія сили у всесвіті DC дійсно зміниться з цим фільмом, тож Гоукмен, Доктор Доля, Атомний Прискорювач і Циклон матимуть, чим зайнятися.

Ґарсіа також поділився, що зйомки фільму стартують скоріше за все у першій чверті 2021 року. Втім, безпека акторів і знімальної групи в умовах пандемії наразі є приорітетом, і недарма: іншому фільму DC, “Бетмену” Метта Рівза), знов довелось піти на карантин через те, що коронавірус підхопив Роберт Паттінсон.

Читайте також

Перший тизер “Чорного Адама”: ще нічого не зняли, а він уже є

Супергерої DC: гучні звільнення, розірвані контракти й кастингові чутки

Ральф Дібні

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix відновлять зовсім скоро

Переродження кіновсесвіту DC: «Загін самогубців» також отримає режисерську версію

Suicide Squad

Біда на біді: Кіновсесвіт DC продовжує втрачати акторів?

Flash

Сольний фільм Флеша Езри Міллера майже дібрався до зйомок, але карантин

Форсаж 7 — офіційний український трейлер

Отримайте Stick It To The Man!, Watch Dogs 2 та Football Manager 2020 безкоштовно та назавжди

Популярне