Стівен Амелл поборов COVID-19: зірка “Стріли” розповів про те, як боротись з психологічною напругою під час хвороби

До списку відомих акторів і інших знаменитостей, які встигли перехворіти на коронавірус (серед яких Том Генкс, Ідріс Ельба та Роберт Паттінсон; в Україні — Олег “Фагот” Михайлюта з гурту ТНМК) можна додати ще одного супергероя. Зірка “Стріли” (Arrow) розповів про це в подкасті колеги-актора Майкла Розенбаума Inside of You, де гостює вже не перший раз. Перший раз був у січні, коли Стівен Амелл прямо під час запису подкасту зазнав нападу панічної атаки — як виявилось, сім років безперервної і не дуже легкої роботи над серіалом позначились на психічному здоров’ї актора.

Саме з цим аспектом Амеллу було найскладніше, коли він нещодавно захворів на COVID-19.

У мене не було тривожності через той факт, що я міг заразити інших людей, що скоріше за все сталося і тривожить само по собі. Але через ту тривожність, яка вже є, я намагався дуже, дуже, дуже активно уникати захворювання на вірус. І вгадайте, що? Я все одно, трясця, захворів! Тож будьте обачними.

Амелл, який зараз знімається в новому серіалі присвяченому реслінгу Heels на каналі Starz, поділився тим, що не такий страшний був вірус, як той факт, що на момент захворювання зйомки лишень почалися. Його пригнічувало те, що сотні людей можуть залишитись без роботи. Втім, Амелл зауважив, що наразі кіноіндустрія вже навчилася ефективно працювати в епоху пандемії:

Мені дуже поталанило, що я можу самоізолюватися, а потім вийти на роботу, яка буде мене чекати. Знову ж таки, дякую Starz за підтримку і те що вони робили всі ці три тижні: зйомки шоу зупинились лише на один день! Те що вони змогли зробити, відверто кажучи, не вкладається в моїй голові. Це показує, наскільки вони були підготовані до цього, та не у всіх є можливість піти на два тижні. Насправді, у багатьох її нема. Ми посеред глобальної пандемії і це складні часи для багатьох людей.

Цікаво, що дещо схожий на COVID-19 смертоносний вірус з Китаю був важливим сюжетним елементом третього сезону “Стріли”, а саме флешбечної сюжетної лінії про Гонконг.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Проклятий фільм: Warner Bros. Discovery на роздоріжжі щодо “Флеша”

Ґрант Ґастін

Arrowverse згортають?.. Чи виживе серіальний всесвіт за коміксами DC на The CW

Arrowverse

Супергерої DC: гучні звільнення, розірвані контракти й кастингові чутки

Ральф Дібні

Супергерої DC на карантині: Бетвумен міняє виконавицю головної ролі і… повернення Болотяної істоти?

Сольний фільм Флеша Езри Міллера майже дібрався до зйомок, але карантин

Супергерой 90-х: класичний Флеш повертається на екрани

Трейлер Legends of Tomorrow — спінофа Флеша та Стріли

Legends of Tomorrow

Вийшов сюжетний трейлер доповнення Elden Ring: Shadow Of The Erdtree

p.ua.elden ring shadow of the erdtree