The Sinking City отримала покращену версію для Xbox Series

Наприкінці лютого ігротворці з вітчизняної студії Frogwares, попри суперечки зі своїм видавцем Nacon, самостійно випустили Next-Gen версію The Sinking City (наш огляд) для PlayStation 5. З тих пір розробники працювали над оновленою версією проекту для інших консолей нового покоління — Xbox Series X|S. І ось, нарешті вона вийшла.

Тут, аналогічно до ситуації з платформою від Sony, гравцям доступні 60 кадрів на секунду, підтримка роздільної здатності 4К, а також покращена графіка. І, на жаль, як і у випадку з PS5, переваги нового покоління коштують грошей. Власники оригіналу не отримають їх безкоштовно.

Пов’язано це, знову ж таки, з конфліктом ігротворців з видавцем. Адже перевидання розповсюджують Frogwares, а оригінальну The Sinking City — Nacon. Ціна проекту також така сама як і на PlayStation 5 — 49,99 доларів.

А якщо ви не розумієте що це за війна розробників з видавцем, то неодмінно перегляньте наше відео, у якому доступно і зрозуміло висвітлена ця тема. Також радимо подивитися наше інтерв’ю з Сергієм Оганесяном — ком’юніті-менеджером Frogwares.

Читайте також

Девкіти PS5 Pro й нової Xbox Series вже в розробників

leaked playstation 5 devkit

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Kickstarter-кампанія Sherlock Holmes: The Awakened досягла успіху за 5 годин! [+трейлер]

sherlock team update video

Шерлок проти Ктулху — Frogwares анонсувала ремейк Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

Xbox б’є рекорди в Японії

Xbox

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

sh3 concept 0

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: