This War of Mine окупилась за перші два дні після релізу

This War of Mine, гра яка ламає стереотипи про звичні військові ігри, за останні дні стала справжнім хітом. Лише за два дні після релізу продажі гри повністю покрили витрати на розробку. А тому студія 11 bit, яка і клопоталась розробкою, захотіла поділитися цікавою статистикою.

У перші дні This War of Mine придбали ґеймери з 96 країн світу, включаючи навіть Фарерські острови, Зімбабве та Ямайку. На частку Сполучених Штатів Америки припали 33% гравців, а у Європі найбільшою популярністю гра користувалась у Великобританії, Німеччині та Росії.  З більш ніж 2200 рецензій користувачів Steam 96% є позитивними, а середньостатистичний вік гравця становить 25-34 роки. З них 54% аудиторії склали особи чоловічої статі, а жіночої аж 46%. У середньому самітній кампанії вдалося захопити гравців на 82 хвилин, тоді як найбільша зафіксована ігрова сесія склала 15 годин 58 хвилин. Враховуючи всю складність і суворість виживання, лише 11% гравців змогли побачити кінець війни, тобто пройти гру до кінця.

Тішить той факт, що розробники досі не покладають рук, а вже зараз працюють над патчем 1.1, який додасть в гру музику польської панк-рок групи Cool Kids of Death, нові анімації, покращить налаштування персонажа, поліпшить локації та усуне більшість баґів. Про це розробники коротко розповіли у наступному відео.

Якщо хтось проґавив огляд від нашого порталу, переходьте за цим посиланням.

Читайте також

Автори Frostpunk та This War of Mine влаштували розпродаж зі знижками до 90%

Frostpunk

Постапокаліптична стратегія Frostpunk отримала дату виходу

Додати новий запис ‹ PlayUA — WordPress.html

This War of Mine оновлено до Anniversary Edition: нові вміст і кінцівка

Steam підбиває підсумки літнього розпродажу

Kyiv Comic Con чекає на всіх любителів поп-культури

Прем’єра This War of Mine: The Little Ones

За мотивами This War of Mine створять настільну гру

Star Wars: Battlefront — найуспішніша гра серії

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: