web analytics

У Killing Floor 2 з’явилася українська локалізація 

У ніч з 8 на 9 квітня до гри Killing Floor 2 (steam) у Steam була підключена українська локалізація, виконана українською спільнотою Steam Translation Server. Підключення відбулося невдовзі після великого ігроладного оновлення, що містило новий режим виживання, нову мапу, можливість грати за зедів тощо.

Це лише бета-версія перекладу, оскільки команда STS UA досі не мала можливості тестувати переклад у грі. Робота з перевірки та редагування лише починається. Тож якщо ви хочете повністю відшліфований переклад, то утримайтеся до наступного мовного оновлення або до офіційного виходу гри з бети, оскільки Killing Floor 2 наразі знаходиться в дочасному доступі у Steam. Однак якщо ви вже граєте у бета-версію гри, то підключіть і бета-версію перекладу, нехай розробники знають, що бажаючих грати українською багато навіть на такій стадії.

Killing Floor 2 — це наступник веселої та популярної гри, яка вийшла у 2009. KF2 з’явився у дочасному доступі у квітні 2015 і відтоді зазнав трьох значних ігроладних оновлень. Офіційний реліз гри зовсім не за горами.

У Killing Floor 2 (steam) гравці потрапляють у континентальну Європу, де трапилася катастрофа, викликана провалом експерименту біотехнологічної корпорації «Horzine». Через місяць після подій Killing Floor зразки клонів-зедів проникли всюди і повністю паралізували цивілізацію. Комунікації обірвалися, уряди розбіглися, військових же систематично винищують. Європейці змушені самостійно виживати і захищатися, або ж просто ховатися.

Та не все пропало. Група цивільних і військових зібралися разом і, за грошової підтримки «Horzine»,  розпочали операцію зі зачистки зедів по всій Європі. Ви станете одним із цієї команди.

Гра надзвичайно кривава, зеди досить страшні, набір зброї різноманітний, існує розгалужена система перків-здібностей, а також SDK, який вже зараз дозволяє гравцям створювати власні мапи.

Про всі помилки і неточності користувачі Steam можуть повідомляти у цій темі форуму STS UA. Про деякі ми вже знаємо, і вони будуть виправлені за наступного оновлення гри.

Якщо ж ви вільно володієте англійською та добре знаєте українську, то проходьте тест і долучайтеся до команди STS UA, щоби вдосконалювати переклад KF2, оперативно перекладати оновлення, а також долучатися до роботи над іншими іграми і самим Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Steamworld Heist 2 матиме офіційну українську локалізацію

steamworld heist 2

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Deep Rock Galactic: Survivor, Goat Simulator 3 — У Steam триває розпродаж запальних ігор для компанії

Coffee Stain

World of Goo 2 матиме офіційну українську локалізацію

world of goo 2

Що ви придбали (чи подарували) на Весняному розпродажі в Steam?

Українська візуальна новела JUSFASLEX сьогодні виходить у Steam

JUSFASLEX