В Україні почалися передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S

Не так давно Мінцифри повідомляло, що домовилися з Microsoft про офіційний вихід їхніх консолей на наш ринок, українізацію їхнього інтерфейсу та створення окремого українського регіону. Схоже, перше вже мало-помалу збувається, адже окремі великі ритейлери уже відкрили передзамовлення на офіційні Xbox Series S.

Щонайменш Xbox Series S можна знайти на сайті MOYO за цим посиланням. У описі вказана наявність офіційної гарантії від виробника та артикул офіційного українського постачальника, що свідчать про “білість” консолей.

Також консоль не складно знайти на сайті ERC, що ймовірно й займається офіційним ввезенням та всіма супутніми процесами. Зверніть увагу, що деяка кількість дисків та аксесуарів за цим посиланням уже з позначкою в наявності, тож купляти офіційно ввезені штуки від Xbox можна хоч зараз.

Схоже, повноцінний прихід Xbox в Україну це вже не щось далеке, а вкрай помітне на горизонті з перспективою можливості піти в магазин й купити офіційну консоль уже за тиждень. Чекаємо новин щодо появи українського регіону в крамниці та українізації інтерфейсів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

Senua's Saga: Hellblade 2

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Ребут Perfect Dark у скрутному становищі

Perfect Dark

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored