Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves сьогодні ввечері мала вийти в дочасний доступ Steam… проте Vostok Games раптово порушила своє слово і перенесла попередній реліз “королівської битви сталкерів” на невизначений термін — мовляв, десь до кінця літа буде вам дочасний доступ.

За словами розробників, на таке рішення їх наштовхнули відгуки та побажання учасників закритого бета-тесту гри. Тому Vostok Games вирішили вже взяти кілька тижнів на доопрацювання гри, а заодно й продовжити тривалість закритої бети, щоби зібрати ще більше відгуків та баґ-репортів. До всього, раптове перенесення вирішило іншу проблему, про яку ми говорили раніше — співіснування бети та дочасного доступу.

Я вже мав змогу провести 2 години за Fear the Wolves, і не побачив нічого, що би завадило розробникам випустити гру в дочасний доступ. Так, наведений трейлер — це ролик з геть іншої гри, а недоступність половини пунктів у меню налаштувань (гра зараз не дозволяє вам навіть рівень звуку змінити) викликали шок більший, ніж поні з вовчими головами. Але стривайте — в цьому ж і сіль дочасного доступу! Це відвертий бета-, а часом і альфа-тест, на який навішують цінник. І для Fear the Wolves було би цілком нормально там опинитися. Так, її ще пиляти й пиляти, але зараз вона сяк-тяк нормально виглядає та не викликає займання стільця через брак оптимізації (що, тим не менш, було ще кілька днів — тут розробники відпрацювали оперативно). Інша річ — кому взагалі спало на думку платити за Fear the Wolves у 2018-му році?

Тому перенесення дочасного доступу Fear the Wolves — дивне рішення. Кілька тижнів навряд чи дозволять розробникам надати грі свого обличчя, бо саме цього Fear the Wolves потребує  зараз найбільше.

Повноцінний реліз Fear the Wolves на ПК і консолях запланований на 2019 рік. Хто зна, може саме тоді ситуація виправиться.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як помирав Survarium? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 07 23 172116

Поставте запитання сценаристові S.T.A.L.K.E.R. для благодійного стріму

stalker 2

Survarium не вижив! Сервери української гри незабаром закриють

Survarium PvE

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021 — Vostok Games, tinyBuild, Atom Team, Kevuru Games (репортаж)

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Survarium

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Fear the Wolves страждає від браку гравців, не допомогло навіть зниження ціни

Fear the Wolves

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: