Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves сьогодні ввечері мала вийти в дочасний доступ Steam… проте Vostok Games раптово порушила своє слово і перенесла попередній реліз “королівської битви сталкерів” на невизначений термін — мовляв, десь до кінця літа буде вам дочасний доступ.

За словами розробників, на таке рішення їх наштовхнули відгуки та побажання учасників закритого бета-тесту гри. Тому Vostok Games вирішили вже взяти кілька тижнів на доопрацювання гри, а заодно й продовжити тривалість закритої бети, щоби зібрати ще більше відгуків та баґ-репортів. До всього, раптове перенесення вирішило іншу проблему, про яку ми говорили раніше — співіснування бети та дочасного доступу.

Я вже мав змогу провести 2 години за Fear the Wolves, і не побачив нічого, що би завадило розробникам випустити гру в дочасний доступ. Так, наведений трейлер — це ролик з геть іншої гри, а недоступність половини пунктів у меню налаштувань (гра зараз не дозволяє вам навіть рівень звуку змінити) викликали шок більший, ніж поні з вовчими головами. Але стривайте — в цьому ж і сіль дочасного доступу! Це відвертий бета-, а часом і альфа-тест, на який навішують цінник. І для Fear the Wolves було би цілком нормально там опинитися. Так, її ще пиляти й пиляти, але зараз вона сяк-тяк нормально виглядає та не викликає займання стільця через брак оптимізації (що, тим не менш, було ще кілька днів — тут розробники відпрацювали оперативно). Інша річ — кому взагалі спало на думку платити за Fear the Wolves у 2018-му році?

Тому перенесення дочасного доступу Fear the Wolves — дивне рішення. Кілька тижнів навряд чи дозволять розробникам надати грі свого обличчя, бо саме цього Fear the Wolves потребує  зараз найбільше.

Повноцінний реліз Fear the Wolves на ПК і консолях запланований на 2019 рік. Хто зна, може саме тоді ситуація виправиться.

 

Читайте також

Fear the Wolves страждає від браку гравців, не допомогло навіть зниження ціни

Fear the Wolves

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ 28 серпня

Fear the Wolves

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Vostok Games розробляють гру в жанрі королівська битва

Fear the Wolves

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Огляд оновлення 0.50 у Survarium

Survarium PvE

Огляд оновлення 0.46 у Survarium

Огляд оновлення 0.45 у Survarium

Популярне