Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves сьогодні ввечері мала вийти в дочасний доступ Steam… проте Vostok Games раптово порушила своє слово і перенесла попередній реліз “королівської битви сталкерів” на невизначений термін — мовляв, десь до кінця літа буде вам дочасний доступ.

За словами розробників, на таке рішення їх наштовхнули відгуки та побажання учасників закритого бета-тесту гри. Тому Vostok Games вирішили вже взяти кілька тижнів на доопрацювання гри, а заодно й продовжити тривалість закритої бети, щоби зібрати ще більше відгуків та баґ-репортів. До всього, раптове перенесення вирішило іншу проблему, про яку ми говорили раніше — співіснування бети та дочасного доступу.

Я вже мав змогу провести 2 години за Fear the Wolves, і не побачив нічого, що би завадило розробникам випустити гру в дочасний доступ. Так, наведений трейлер — це ролик з геть іншої гри, а недоступність половини пунктів у меню налаштувань (гра зараз не дозволяє вам навіть рівень звуку змінити) викликали шок більший, ніж поні з вовчими головами. Але стривайте — в цьому ж і сіль дочасного доступу! Це відвертий бета-, а часом і альфа-тест, на який навішують цінник. І для Fear the Wolves було би цілком нормально там опинитися. Так, її ще пиляти й пиляти, але зараз вона сяк-тяк нормально виглядає та не викликає займання стільця через брак оптимізації (що, тим не менш, було ще кілька днів — тут розробники відпрацювали оперативно). Інша річ — кому взагалі спало на думку платити за Fear the Wolves у 2018-му році?

Тому перенесення дочасного доступу Fear the Wolves — дивне рішення. Кілька тижнів навряд чи дозволять розробникам надати грі свого обличчя, бо саме цього Fear the Wolves потребує  зараз найбільше.

Повноцінний реліз Fear the Wolves на ПК і консолях запланований на 2019 рік. Хто зна, може саме тоді ситуація виправиться.

 

Читайте також

Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Survarium

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Fear the Wolves страждає від браку гравців, не допомогло навіть зниження ціни

Fear the Wolves

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ 28 серпня

Fear the Wolves

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Vostok Games розробляють гру в жанрі королівська битва

Fear the Wolves

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Огляд оновлення 0.50 у Survarium

Survarium PvE

Популярне