Встигніть передзамовити комікс за мотивами Assassin’s Creed Origins українською!

Видавництво TUOS Comics не припиняє радувати нас українськими виданнями коміксів за мотивам улюблених всесвітів. Цього разу нас вирішили потішити ще одним коміксом про асасинів, тепер за мотивами Assassin’s Creed Origins (наш огляд).

Ось який опис товару зазначено на сайті видавництва:

Єгипет, буремні останні роки правління династії Птолемеїв.

Могутність небезпечного Ордену Древніх зростає з кожним днем. З метою протистояння їм, уродженка Александрії – Айя присвячує своє життя створенню Братства. Охрестивши себе «Незримими», вони діють із тіні та вбивають тих, хто бажає панувати над волею людей. Закріпившись у Римі, Айя зосереджується на новій цілі – жадібному до влади диктаторі Юлієві Цезарі…

Наразі вже відкрито передзамовлення на комікс. Протягом періоду попередніх продажів на нього діятиме знижка, завдяки якій можна придбати “Кредо Асасина. Витоки” всього за 160 гривень, замість повних 200. Відправлятимуть комікс усім, хто його попередньо замовив, вже у середині квітня. А у вільному продажу єгипетська пригода з’явиться на початку травня.

І не забувайте, що у вас залишилося всього 2 дні, аби придбати комікс за мотивами Horizon Zero Dawn від цього ж видавництва зі знижкою. Скориставшись пропозицією, ви зможете заощадити 44 гривні.

А ще неодмінно перегляньте наш огляд ексклюзивних плюшевих сувенірів за мотивами серії Assassin’s Creed, що виготовляють в Україні, від Антона та його доньки Марії! Також ви можете виграти один з цих дармовисів (брелоків).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

А ось і перелік нових ігор Xbox Game Pass на червень

Xbox Game Pass

Assassin’s Creed Origins влітку зʼявиться у Game Pass

Assassin's Creed Origins

Огляд коміксу “Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб”

Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб

Третій фінальний випуск ||| Анонси мальописів 2021 (Третя Паралель)

TUOS Comics видасть комікс за всесвітом Horizon: Zero Dawn

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Захисник вогню. Том 2

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Міз Марвел

У Assassin’s Creed Origins пройдуть безкоштовні вихідні