З’явилася українська локалізація у Bullshot

10 травня 2016 року із черговим оновленням вийшла українська локалізація невеличкої гри Bullshot (Steam) від іспанської студії Gato Salvaje S.L.

Гра в ретро-стилі двомірних стрілянок 90-их (Metal Slug, Abuse, Contra). Розробники спробували надати зображенню ефекти телевізорів та відеоприставок того періоду. Загальна атмосфера подібних «крутих» стрілянок теж передана, хоча картинка все ж більш сучасна.

У Bullshot ви граєте за крутого бика Френкі Ф. Френка, винищуватимете навалу кардесіанців, роботів та покручів. Френкі спершу працював катом у загарбників кардесіанців, але потім отримав повідомлення, що наступний засуджений на смерть — то він сам. Це змусило його дещо змінити погляди (як не дивно). Так він і став очільником руху опору і розпочав активну боротьбу за знищення (дуже важке слово знову) кардесіанського режиму.

Локалізували бичка STS UA, а точніше Володимир «[UA] Nick919» Андраш із невеличким редагуванням від ще двох учасників спільноти.

Забавка наразі перебуває у дочасному доступі і ще доповнюється, переклад теж ще буде оновлюватися і редагуватися. Зокрема, досягнення будуть локалізовані після завершення роботи над грою і напередодні її виходу з дочасного доступу, адже зараз усе ще регулярно додаються нові і нові ачівочки.

Відгуки, побажання та повідомлення про помилки у локалізації Bullshot можна лишати у цій темі. Ми будемо дуже вдячні!

Читайте також

Користуйтеся інтернетом українською

[ОНОВЛЕНО] Kingdom Come: Deliverance отримала офіційну українську локалізацію на всіх майданчиках (ПК)

Kingdom Come: Deliverance

Half-Life: Alyx отримала українську локалізацію

Half-Life: Alyx G-Man

Boosteroid додає українську локалізацію

Павло та Єгор Скороходько. Про українську озвучку фільмів та ігор

Павло Скороходько

Стрім Metro Exodus (тестуємо українську локалізацію)

Metro Exodus

Metro Exodus отримала українську локалізацію

STS UA — звіт за 2017

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: