Запалало різдвяне вогнище від Assassin’s Creed Valhalla

Опцій того, що можна увімкнути як фон для затишку чи заспокоєння більшає і це як ніколи слушно у 2020 році. Якщо ASMR-потяг Укрзалізниці або покемони не здатні вколисати ваші нерви, то може стати внагоді спільний стрім від Lakeshore Records і Ubisoft. Нічого надприроднього тут нема, але це цілодобова добірка саундтреку з Assassin’s Creed Valhalla (наш огляд) і затишне вогнище, біля якого так і хочеться сісти і розказати анекдот Міченому  погрітись. Щонайменше всю першу половину цього тижня в Україні заморозки, тож у багатьох квартирах навіть з опаленням подекуди якось зимно, то ж актуальненько.

Самі ж Lakeshore Records позиціонують цей стрім як різдвяний: тут тобі і зима, і ялинки, і північне сяйво… Над відео навіть є хештеґ #SantaIsAViking, з яким хотілося б посперечатися, враховуючи, що Святий Миколай був грецього походження, але від таких суперечок недалеко і до урочистого спалення Санта-Клауса на вогнищі як у Голландії під час Лютеранської реформації. Краще ж біля вогнища спокійно грітись, ні?

Повертаючись до гештеґів: Lakeshore Records залюбки приймають різдвяні фото з їх вогнищем, яке має офіційний гештеґ #ValhallaFireplace. Якщо теґнути їх у Інстаґрам або у Твіттері, є всі шанси опинитись у офіційній добірці атмосферних знімків.

А якщо перед вогнищем захочеться погортати тематичну книгу, є сенс придбати артбук “Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla”. Трохи докладніше про нього можна почтитати тут. Ще вас можуть зацікавити наші враження від гри:

Читайте також

У Ghost Recon Breakpoint влаштують кросовер з Rainbow Six Siege

Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft перенесли реліз Riders Republic

Riders Republic

Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Star Wars

Підписка Ubisoft+ невдовзі стане частиною Game Pass

Nintendo злила дати виходу доповнень до Immortals Fenyx Rising

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Отримайте Trial Rising, Anno 1701, Starlink: Battle for Atlas та ще кілька подарунків безкоштовно! Але часу у вас на це не багато

Trials Rising

Рімейк Prince of Persia: The Sands of Time затримається до весни