Запалало різдвяне вогнище від Assassin’s Creed Valhalla

Опцій того, що можна увімкнути як фон для затишку чи заспокоєння більшає і це як ніколи слушно у 2020 році. Якщо ASMR-потяг Укрзалізниці або покемони не здатні вколисати ваші нерви, то може стати внагоді спільний стрім від Lakeshore Records і Ubisoft. Нічого надприроднього тут нема, але це цілодобова добірка саундтреку з Assassin’s Creed Valhalla (наш огляд) і затишне вогнище, біля якого так і хочеться сісти і розказати анекдот Міченому  погрітись. Щонайменше всю першу половину цього тижня в Україні заморозки, тож у багатьох квартирах навіть з опаленням подекуди якось зимно, то ж актуальненько.

Самі ж Lakeshore Records позиціонують цей стрім як різдвяний: тут тобі і зима, і ялинки, і північне сяйво… Над відео навіть є хештеґ #SantaIsAViking, з яким хотілося б посперечатися, враховуючи, що Святий Миколай був грецього походження, але від таких суперечок недалеко і до урочистого спалення Санта-Клауса на вогнищі як у Голландії під час Лютеранської реформації. Краще ж біля вогнища спокійно грітись, ні?

Повертаючись до гештеґів: Lakeshore Records залюбки приймають різдвяні фото з їх вогнищем, яке має офіційний гештеґ #ValhallaFireplace. Якщо теґнути їх у Інстаґрам або у Твіттері, є всі шанси опинитись у офіційній добірці атмосферних знімків.

А якщо перед вогнищем захочеться погортати тематичну книгу, є сенс придбати артбук “Світ гри Assassin’s Creed: Valhalla”. Трохи докладніше про нього можна почтитати тут. Ще вас можуть зацікавити наші враження від гри:

Читайте також

У Rainbow Six Siege завтра почнуться безкоштовні вихідні

rainbow six siege

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

Assassin’s Creed: як створювали франшизу | Історія розробки Assassin’s Creed (Nikattica)

Prince of Persia: The Sands of Time Reamke не з’явиться на E3

Prince of Persia: The Sands of Time

Rainbow Six Quarantine змінила назву. Гру покажуть 12 червня

Rainbow Six Extraction

Творці For Honor розповіли подробиці нового сезону

For Honor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: